Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Van egy Toyota Avensis versom...

Gyuri4 kérdése:

Van egy Toyota Avensis versom 2004 facelift.Ossze törtek az első lökhárítót és nem nagyon találtam rá sehol sem lökhárítót azt akarom tudni hogy a korábbi változatról pl 2003 ról jó e rá kell lehet tenni?

Figyelt kérdés
A
2022. dec. 10. 22:29
 1/5 anonim ***** válasza:

Rákerestem neked, mert a kérdező általában hülye, de ezúttal nem. Tényleg nem lehet kapni, sem az eBayen, sem az Amazonon, sem máshol.


Az ilyen karosszériaelemek valóban nem egyetlen évjárathoz készülnek. Nekem Corollám van, azon 2008-tól 2013-ig csereszabatos az összes panel. Szóval igen, valószínűleg át lehet rakni egy-két évvel korábbi vagy későbbi változatról. Ezt viszont rád bízom, én már keresgéltem eleget! :)

2022. dec. 10. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A helyedben típusspecifikus fórumon/facebook csoportban kérdezősködnék. Ott lehetnek olyanok, akik az utolsó csavarig ismerik az adott típust.
2022. dec. 11. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Mennyire törött? Darabjai megvannak? (Ha csak lökhárító a baj, gondolom nem törött ripityára.) Ha nem hiányzik belőle nagyobb rész, illetve ha sok felé is törött, de megvannak a töredékek, akko egy műanyaghegesztőt keress fel, jellemzően össze tudják rakni, csak ne legyen tenyérnyi hiány.
2022. dec. 11. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Amúgy próbálom kikeresni képeken, de nem tudom eldönteni, sajnos nem ismerem a típust. Ha jól vettem ki - de lehet keverek valamit tényleg -, nézd meg a fényszóró-hűtőrács közti kis részt, egyiknek mintha közel egyenesen össze lenne kötve a vonallal a lámpák csúcsa, másiknak meg feljön a műanyag a géptető és lámpa közé pár centit. Ha nagyon rossz a lökhárító, akkor is lehet kellene faragni kettőből egyet a szélek miatt, gondolok itt megint a műanyagosokra. Vagy venni géptetőt is. Egy kört mindenképp érdemes futni facebookon, ahogy más is írta, lehet előkerül alkatrész, vagy ilyen tapasztalat mástól (és akkor nem kell katalógust túrni, hogy azonos-e a sárvédő, lámpa, lökös rögzítés, stb).
2022. dec. 11. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
0%
tegyé rá trabbantét.
2022. dec. 12. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!