Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » A minap voltam BMW márkaszervi...

A minap voltam BMW márkaszervizben, mert volt a kocsira gyári visszahívás. Nem én vagyok az első tulaja az autónak, ezért kérdeztem, hogy a korábbi szerviztörténethez hogyan juthatok hozzá? Az volt a válasz hogy SEHOGY.

Figyelt kérdés
Mivel nem én vagyok az első tulaj, így nekem nem adják ki, mivel az előző tulaj(ok) személyes adatai is benne lehetnek. Jól van ez így? Veszek egy autót, de nem tudhatom miko/hol volt szervizbe, és mikor/mit csináltak rajta.
2021. ápr. 8. 17:22
 1/6 10 deka farhát ***** válasza:
100%
Üdv a használt autók világában!
2021. ápr. 8. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy se mennél vele sokra - már a 2000-es évek elején benne volt a funkció a legtöbb gyár szervizszoftverében, de jellemzően még a márkaszervizek sem vezetik az előéletet, nincs beregisztrálva a legtöbb javítás, mert nincs idejük elvégezni a bürokratikus teendőket a szerelőknek (még ha hasznos is volna). Ez csak egy elméletileg létező dolog, a BMW rendszerében valószínűleg a nagy semmit találnád. A személyes adatokra hivatkozni nyilván hülyeség, azokat egy 2 hetes Excel tapasztalattal rendelkező Mancika is ki tudja törölni az adatok közül, mielőtt közre adnák.
2021. ápr. 8. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Többek között ez is egy dolog, ami használtautóknál előfordulhat
2021. ápr. 8. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Én ezt mind értem, de ha a tulajdonos nem jogosult ezeknek az adatoknak a megtekintésére, akkor ki? Persze ettől függetlenül, én vezetek minden beavatkozást, dátum, km, elvégzett munka, beépített alkatrész szerint, amit persze ha egyszer eladom, az új tulajának is átadom.
2021. ápr. 8. 18:35
 5/6 anonim ***** válasza:
Teljes szerviztörténetet nem adhatnak ki, viszont arra válaszolniuk kell, hogy az adott kocsin elvégezték-e már korábban a visszahívást.
2021. ápr. 8. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
67%

A BMW az már csak ilyen.

Vedd meg és levagy tojva attól kezdve, csak fizetned kell rendesen.

2021. ápr. 8. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!