Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Melyik a legbiztonságosabb autó?

Melyik a legbiztonságosabb autó?

Figyelt kérdés
Én a Volvót tudtam, de az öcsém szerint már nem olyan jó. meg a Saab-ot, de az piszok sokat fogyaszt. Legalábbis a sógoroméké.
2010. okt. 1. 10:04
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Jól tudtad: a VOLVÓ.
2010. okt. 1. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Nincs olyan h legbiztonságosabb autó. Max kategórián belül.
2010. okt. 1. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Olyan nincs hogy legbiztonságosabb autó! Ez csak sz..r reklámszöveg. Sajnos minden kocsi széttörhető egy nagyobb balesetnél. Akkor lenne biztonságos, ha egyben maradna, ha neki menne egy nagyobb kamion.
2010. okt. 1. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Keresd meg a törés teszteket,abból talán okosabb leszel.
2010. okt. 1. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
1200 lada! amugy meg mért érdekel megvenni ugysem tudod mert drága egy volvo meg aztán ha karambolozol édesmindegy hogy tuléled vagy sem a kcsit akkor is ki kel fizetned és az életed is rámegy mire kinyögöd.... az árát és ha karambolozol pl frontálisan akkor semmi sem elég biztonságos sztem inkább gyalogolj !
2010. okt. 1. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
jah, régebben tényleg a Volvó volt, de mostmár... ahogy mondták előttem, inkább kategóriákba keress külön-külön.
2010. okt. 1. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Volvo, Audi, Ford
2010. okt. 1. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Merci,BMW,Renault,ezekkel mi van,nézzétek meg a törés teszteket!!!
2010. okt. 1. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
54%

Volvo.

Egyik tesztben olvastam még régebben hogy egy rendszer érzékeli ha X méteren belülre kerül vmi a kocsi elé és lefékez , ha jól emlékszek 20km/h-ra.

Azért nem 0-ra mert akkor nem tudnál vele parkolni:D

Volvo használt először biztonsági övet és számos dolgot ő fejlesztett ki.

2010. okt. 1. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Kérdés, mit értesz biztonság alatt,

Törés, karambol esetén, tényleg jó a volvo, de ne erre építs, amivel ha tudsz bánni, akkor a legkevésbé fogsz bajt okozni azok a 4x4 esek, pl a Subaru, azzal csak egy bajod lehet, ha akkora motorral veszed amit nemtudsz lekezelni, és töröd a 2. sarkon, de minimum 2 héten belül.

amúgy meg vegyél kamiont

2010. okt. 1. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!