Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » A Kresz egyéni gyakorló...

A Kresz egyéni gyakorló programnak, aminek a telepítés utáni parancs ikonja egy kék autó, mi az aktiválási kódja?

Figyelt kérdés
Rákattintok a kék autós parancs ikonra,de kér ilyen aktiválási kódot.Valaki biztosan tudja hogy oda mit kell beírni.Ha crack-eled,ha nem akkor is kéri.Hamarosan vizsgázok kéne nagyon ez a program.
2010. okt. 1. 12:44
 1/7 A kérdező kommentje:
Fogadni mernék hogy senki nem fogja konkrétan a kódot ide írni :S:S:S Mivel ezt szerintem senki sem tudja, de hátha.
2010. okt. 1. 13:08
 2/7 anonim válasza:
meg kel krekkelni ami a cd-n van 4 megabájtos kék autós ikon azt be kel másolni abba a mappába ahova telepitetted szeghalom voltam
2010. okt. 1. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
őőőőő... a Torrentről töltöttem le nem volt semmilyen CD-m.Azért ha valakinek megvan a program az szólhatna és elküldhetné ha nem túl nagy kérés.Más kresz program nem érdekel csak ez.A többit ismerem.
2010. okt. 1. 15:17
 4/7 anonim válasza:
msn-en lehet h el tom küldeni
2010. okt. 1. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
meg kéne keresni, ha cd-s ha nem, ba*ki a cd csak egy adathordozó mint a te vinyód :S meg van fenn a neten is próbakérdések ingyen :S
2010. okt. 2. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
jovan ba.dmeg akk leszarom
2010. okt. 2. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 ismeretlen977 válasza:

nekem nem autós ikon van a crac-nél...

valaki tudja a probléma okát?

2013. okt. 12. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!