Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Peugeot 206-ba be lehet...

Peugeot 206-ba be lehet utólag szereltetni első ködlámpát?

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy az én példányomhoz nem volt rendelve eredetileg első (csak hátsó) ködlámpa, ezért az első lökhárítón nincs is neki kialakítva a lyuk. Gondolom az lehetséges lenne, hogy vásárolok hozzá egy bontott lökhárítót amiben gyárilag van és csak be kell köttetni, azonban az én autóm nagyon ritka arany színnel volt rendelve, ilyet viszont nem igazán találni és lefényezni pedig nagyon költséges lenne hozzá a bontott elemet.

Szóval elsősorban az érdekelne, hogy a meglévő lökhárítóhoz létezik e olyan megoldás/szakember aki egy ilyet meg tudna csinálni? (Kifúrni a lyukat, bekötni)

A válaszokat előre is köszönöm!



2022. dec. 15. 22:10
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
88%

Lehet.

Ezért felesleges új lökhárítót venni. Csak szépen kell kivágni a helyét.

Inkább a vezetékezés és a kapcsoló beszerelése lesz a nagyobb munka.


Én mondjuk egy fillért nem költenék első ködlámpára, nekem van, de még sosem volt rá szükségem.

2022. dec. 15. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
92%
Kérdés, hogy ennek mi értelme.
2022. dec. 15. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
92%
Ha egy elem lefújására nem telik, akkor ködlámpára sem fog, meg a bekötésére pláne. :D
2022. dec. 15. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
82%
A facén van 206 csoport, ott érdeklődj. Kivitelezhető, de horror áron, ha nem akarsz kókányolni. Csak a kormánykapcsoló 120 körül van, ha nem tempomatos.
2022. dec. 15. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 krwkco ***** válasza:
35%

Egy műanyagos, aki lökhárítókat javít, szépen meg tudja csinálni a helyét.

A bekötést meg egy autóvillamossági szerelő.

2022. dec. 15. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
85%

Namost az hogy egy lyukat vágsz a lökhárítóba, édeskevés. Azt még rögzíteni is kell, ráadásul úgy, hogy jól álljon, és nem merőleges a lökhárítóra mert az íves.

Szóval azért ez nem csak annyi hogy fúrok egy lyukat, meg húzok be egy vezetéket.

2022. dec. 16. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Ha már minden áron szerelni akarsz akkor egy felfogatással tedd fel, ne azt amit bele kell faragni és süllyesztett.

Ami bele van süllyesztve azon nem lehet állítani .

2022. dec. 16. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Oszt ennek az égvilágon mi értelme lenne?

Szétkókányoltatod az autódat és kifizetsz fél misit egy ködlámpáért, amit soha életedben nem fogsz bekapcsolni...

Minek...?!?

2022. dec. 16. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
0%
Miért kell, hogy aztán majd te is azt világíttasd folyamatosan? Így is elég a sok hülye aki menetfénynek használja a ködlámpát, meg aki akkor is felkapcaolja ha nincs is köd.
2022. dec. 16. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Ez nem azt jelenti, hogy a kérdező is így akarja használni. Miért általánosítasz? Én sem úgy használom.
2022. dec. 16. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!