Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Tartotok olyasmitől, hogy...

Tartotok olyasmitől, hogy szépen lassan minimálisra apad a magyarországi üzemanyag ellátás, hosszú távon?

Figyelt kérdés

Még 1-2-3-4 év és alig lesz elérhető az átlagember számára az üzemanyag, így aztán a rengeteg személyautó a garázsban fog porosodni, vagy mehet a roncstelepre.

Az árakat tekintve, elképzelhető hogy felmegy 1000 Ft vagy még jóval afölé 1 liter üzemanyag ára?

Azért kérdezem mert tervben volt egy használtautó vásárlása általános célokra. De most elbizonytalanodtunk egy kicsit. Nemcsak az árak miatt amit fentebb mentek, hanem a mert lehet hogy mire elkezdenénk használni beüt a krach, amit felváziltam. Vagy hasonló jellegű probléma.


2022. dec. 17. 14:12
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
90%
A kőolaj világpiaci ára visszatért a normál szintre, így már csak a Forint árfolyamán múlik hogy mennyibe fog kerülni az üzemanyag. Üzemanyagból hiány pedig nem lesz, az orosz kőolajat kipótoljuk máshonnan érkező kőolajjal.
2022. dec. 17. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
96%
Ilyentől nem tartok.
2022. dec. 17. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
91%

a legnagyobb haszon az üzemanyagon van, ami ráadásul gyenge minőségű is...


Tehát sosem fogy el, bármennyiért eladható...


Tudod...ez abc termék..

2022. dec. 17. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
95%
Amit irtal kedves kérdező, ez nem tartana vissza az autóvásárlástól, ez kb olyan, hogy nemveszek autót mert holnap megis halhatok. Lehet, hogy meghalok de azert így nemallhatok az élethez.
2022. dec. 17. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
95%

Semmivel nem drágább az "átlagember" fizetéséhez képest az üzemanyag most, mint bármikor máskor.


A világ legnagyobb biznisze az olaj. SOHA nem fog eltűnni. Amíg az utolsó cseppet is ki nem facsarjuk a földből, addig pörögni fog az olajbiznisz. Nem fogja megállítani sem a gazdasági helyzet, sem a zöld aktivisták, sem az elektromos autók, sem semmi más. Bárki bármilyen okból gondolja azt, hogy a benzin/dízel autók eltűnnek, az naiv álomvilágban él.

2022. dec. 17. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
95%
Valamennyi dízel hiány előfordulhat a következő hónapokban majd jelen állás szerint, de a piac mindig megoldja a kereslet-kínálat viszonyokat, valamennyi drágulásra számítok mindenképp.
2022. dec. 17. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
42%
Vegyél elektromos autót 😀
2022. dec. 17. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
64%
#7 Ja, akinek nem lenne pénze ezer Forintos benzinre majd pont elektromos autóra lesz....
2022. dec. 17. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
59%
Akkor lenne olcsóbb, ha az EU-tól sikerülne megszabadulnunk. Azok tartják szándékosan magasan az árakat.
2022. dec. 17. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
70%
#8 mivel az üzemanyag ellátásról is hiányról szólt a fő kérdés, így arra kerestem megoldást. Az üzemanyag nem hiányát már kifejtették előttem, azt feleslegesnek gondoltam leírni. Így kerestem alternatív megoldást, áram hiányról még nincs szó. :)
2022. dec. 17. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!