Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » A Toyota az új Nokia?

A Toyota az új Nokia?

Figyelt kérdés
Olvastam egy elemzést ahol azt írta a pali,hogy a Toyota könnyen a Nokia sorsára juthat,mert nem halad a korral és nem fejleszt annyi és olyan mértékben elektromos autókat,mint a többi gyártó. Szerintetek ez igaz lenne?

2022. dec. 18. 14:32
 1/10 anonim ***** válasza:
83%
A toyota hibrid rendszere az egyik legfejlettebb és legmegbízhatóbb a világon szóval ez nem igaz hogy nem fejleszt. Nem az elektromos autóké a jövő hanem a hibridé.
2022. dec. 18. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
#2 Mondjuk a Toyota a Hidrogént is fejleszti.
2022. dec. 18. 14:45
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Ezt most kicsit nem értem.

A Toyotára szerintem nem az jellemző, hogy elavult lenne a technológiájuk.

A Nokiával mint céggel nem követtem a gazdasági eseményeket. Lehet rosszul tudom, de mintha a kínaiak vásárolták volna fel. Bő 5-6 éve volt Nokia telefonom. A hardver tetszett, nem neveztem volna elavultnak, vagy fejletlennek. Egyedüli de annál nagyobb negatívum hogy a WindowsPhone rendszer alól egyik napról a másikra rántották ki a teljes terméktámogatottságot. Pedig az pláne nem volt elavult, nekem bejött.

2022. dec. 18. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

#3 A Microsoft vásárolta fel anno.

Hát anno a Nokia később csatlakozott be ebbe az okostelefon piacba. Az Apple meg a Samsung is megelőzte fejlesztésben és technológiában.

Mondjuk ez a Nokiás felvetés akkor lesz igaz,ha a világ az elektromos autók irányába mozdul el

2022. dec. 18. 16:30
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Akkor ezek Microsoft termékek? [link]
2022. dec. 18. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Jaa ezek már nem . Én még a Windowsos időkre gondoltam . Most a Nokia a FIH Mobile-nak, a Foxconn egyik részlegének a tulajdona ami egy Tajvani cég.
2022. dec. 18. 16:53
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Azért nem árt azzal tisztában lenni, hogy a jelenleg kapható hibrid Toyota modellek csak azért nem elektromosak, mert a Toyota még nem akarta belőlük kidobni a belsőégésű motort. Tehát nem, ennek nem sok köze van a Nokiához.
2022. dec. 18. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Akkor mégis csak jól rémlett, hogy kínai!
2022. dec. 18. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

A Nokia veszte az volt szerintem, hogy android helyett a Symbian operációs rendszert erőltették… Nekem egyáltalán nincs tapasztalatom vele, de mindenki utálta. Viszont hardver szempontjából szerintem nagyon jók voltak akkoriban még a Nokia telefonok, az eredeti tulajdonosnál (most sem olyan rosszak)… Pedig amúgy a Symbian operációs rendszer volt az egyik első OP rendszer telefonra.


A Windows szerintem sem volt olyan rossz telefonon, a mai napig nem értem, hogy miért kaszálták…

2022. dec. 22. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Lehetséges? Nem kizárt. Hogy mennyi az esélye, nehéz megmondani. 10-20 év múlva lehet okosabbak leszünk, szerintem még nem tartunk ott, hogy látszódjon probléma, nem tarolta le a piacot (világszinten!) az alternatíva.
2022. dec. 22. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!