Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Paragi-ról kinek mi a véleménye?

Paragi-ról kinek mi a véleménye?

Figyelt kérdés

Dupla kerek max 80-as sportdobot szeretnék, csak elég szkeptikus vagyok, és hallottam róla negatív véleményt. A cél a repedtfazék hang eltüntetése lenne, és kicsit mélyebben szóljon.


Mostani állapot: 4-2-1 leömlő, 8 literes középdob, és gyári hátsó dob, ami valószínűleg üres.


Most így 2500 és 3500 között van neki repedtfazék hangja, ez alatt és fölött teljesen jó.


Vectra B 1.8 16V X18XE



2022. dec. 27. 21:34
 1/7 anonim ***** válasza:
0%
Aki autót vesz az hülye.
2022. dec. 27. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
68%
Nem vagyok elájulva a paragitól. Nekem 1.6 16V focusom van. Feltették a dobot, semmi hangja nem volt. Másnap vissza mentem hogy vegyék ki a középső dobot. Így már lett hangja pont olyan közép hangos mint akartam, de a hangszíne rakás.... Gyárinál jobb.... azaz a semminél
2022. dec. 28. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Hát én is ilyet hallok róla sajnos. Na meg hogy 1 év és szépen rohad...
2022. dec. 28. 18:23
 4/7 anonim ***** válasza:
0%
#3 Rohadjon is el az összes autó. Jártomba keltembe egy szeggel mindig húzok rajtuk egy hosszabb karcot.🤣
2022. dec. 28. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
68%

4. éve van az autómon. Egész jó állapotúnak tűnik.Szoval azzal nincs bajom

2es voltam

2022. dec. 28. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

#4

szerintem a vonatok rohadjanak el, mindig baleset van miattuk, mert túl hosszú a féktávjuk... ha meg kisiklanak, akkor meg visznek mindent, mint a tippmixen

2022. dec. 29. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
0%
Képzeld a vonatnak olyan hosszú a fékúttávolsàga.
2022. dec. 30. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!