Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Dolgoznál gépjármű vezető...

Dolgoznál gépjármű vezető oktatóként?

Figyelt kérdés

Te dolgoznál ebben a szakmában?

Nehéz lehet bekerülni?



#oktató #Gépjármű vezető oktató
2022. dec. 29. 07:53
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
94%
Nem
2022. dec. 29. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Bővebben? :)
2022. dec. 29. 08:01
 3/15 anonim ***** válasza:
95%
Tuti nem! Ehhez a szakmához hatalmas türelem kellhet, meg talán még jobban kell figyelni mintha az ember maga vezetné az autót. Motorjogsit csinálom, és míg mi rutinoztunk addig a másik oktató vitt(kisért) két tanulót városi vezetésre, és láttam már idegesen visszajönni a 2x50 perc után, ez azért nem hiányzik.
2022. dec. 29. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
94%
Nem. Nem az én világom. Nem lenne hozzá kedvem, türelmem.
2022. dec. 29. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
69%
Dehogy.
2022. dec. 29. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
91%

Megfordult már a fejemben, több pedagógus is van a családban, akikre abszolút példaként tekintek az alapján, amit pedagógusként elértek, szóval nem áll tőlem messze a gondolat.


Viszont ahogy előttem írták, végtelen sok türelem kell hozzá, ami nekem nem igazán az erősségem. Ugyanakkor nagyon nehezemre esik idegenekkel konfrontálódni, szóval még ha meg is ölne az ideg, akkor sem a tanulón vezetném le, ami mondjuk szerintem elég pozitív dolog, főleg amilyen sztorikat lehet olvasni idegbeteg oktatókról.


Nincs benne az 5 éves tervben, az tuti, de 10-20 év múlva egyáltalán nem tartom kizártnak.

2022. dec. 29. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
94%

En simán. Nyilván nem mindenkivel egyszerű, és eljöhet az a pont, hogy valaki annyira tehetsegtelen, hogy javasolnám a vezetői ambíciók feladását nálam mindenképpen.

Saját autóval azert az óraber sem szörnyű, kell egy normalis, megis "stressztűrő" jargány hozzá a papirokon kívül azt jól van.

2022. dec. 29. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
6: egyik ismerősömnek olyan oktatója volt, aki nagyokat ütött a kormányon levő kezére, ha rosszul csinált valamit, szóval van, aki simán konfrontálódik
2022. dec. 29. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
0%

Nem. Bekerülni amúgy nem nehéz tudtommal, legalábbis 10 éve nem volt nehéz.

De nekem nem kell az, hogy saját költségemen amortizálják az autómat. Amúgy civilben pedagógus is vagyok, puffogtatom, hogy "csak az a rossz kérdés, amit nem tesznek fel", meg hogy "azért vagyunk itt, hogy megtanuljuk", de autóban már a párommal képes vagyok elveszteni a türelmem. Amilyen nyugodtan állok hozzá ahhoz a hallgatóhoz, aki vizsga előtti nap keres meg zéró tudással, hogy segítsek neki, olyan idegbeteg leszek, ha az autóban kell kétszer ugyanazt elmondanom. Részben örökletes, részben tanult dolog, én is úgy tanultam meg közlekedni, hogy üvöltöztek az anyósülésen.

2022. dec. 29. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
0%
Dehogy dolgoznék nem vagyok én egy tanulatlan bohóc hogy abból álljon az életem hogy kocsikázok meg egész nap arról brekegek hogy jobbra meg balra kanyarodjon a tanuló. Csak a lemorzsolódott alja proli megy sofőrnek vagy autóvezetés oktatónak, müvelt, intelligens ember fejében meg sem fordul ilyen csicskamunka végzésének a gondolata sem.
2022. dec. 29. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!