Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Honda Jazz kezdésként milyen...

Honda Jazz kezdésként milyen egy férfinak? Esetleg valaki már vezetett?

Figyelt kérdés
Elég jól pakolható ahogy a teszteket látom. Az a 83 lóerő mennyire viszi? Sejtem, hogy nem lehet egy vadállat, de egy előzésnél jó lenne ha nem erőlködne nagyon. Sajnos nagyobb motorral nem csináltak... Mindenképp olyat szeretnék, ami keveset fogyaszt és azért jó érzés vezetni, de legfőképp vigyen el A-ból B-be anélkül, hogy 3 havonta szerelőhöz kelljen vinni. A 2006-2012 közötti évjáratúakat nézegetem, 100-170 ezer km futással.
2022. dec. 29. 21:25
 1/10 anonim ***** válasza:
43%

Biztos elvisz A-ból B-be, de mit akarsz te előzgetni?

Örülj hogy ezzel ha jó, elgurulj vele és ne a szerelőket hajkurázd állandóan.

2022. dec. 29. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
77%
Teljesen jó. Nem lesz egy versenyautó, de megbízható, jó vele parkolni. 1 tonna körüli súlyához elég az a 83 ló. Nem kell száguldozni. Tökéletes első autónak.
2022. dec. 29. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
0%
Erősen nőies autó. Inkább egy Civic...
2022. dec. 29. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
77%
Lehet vele előzni lendületből és/vagy el kell forgatni 6000-ig.
2022. dec. 29. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat


#3 Hát igen nekem is ez a bajom vele...:D Sajnos sok más opciót nem látok. Az UFO Civic azért drágább, főleg amiben nincs sok km. Az a baj pár ismerősömnek is van, így annyira nem akarok, meg a kinézete se bejövős nekem.

2022. dec. 29. 21:50
 6/10 anonim ***** válasza:
82%
#5 Ne hallgass ezekre a divat b*zikra, ha neked tetszik, vedd meg.
2022. dec. 29. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
34%
Teljesen jó és megbízható autó, ezen megtanulsz majd vezetni. Előzni is lehet vele, elsajátítva a váltóhasználatot. Am nem is érdemes 90-100LE-nél nagyobbat venni, semmi értelme, úgysem tudja azt kihasználni kb. senki. Lóerőfanok is csak büszkélkedésből veszik, nem is tanulnak meg rendesen vezetni, ezekkel vannak tele a közlekedési hírek... A közhiedelemmel ellentétben a plusz LE nem pótolja a gépjárművezetési ismeretek hiányosságát.
2022. dec. 29. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
51%
Azt nem tudom, hogy mi alapján megy itt a lepontozás, ha egyszer a kérdés az volt, hogy mennyire férfias a Jazz és a válasz erre az, hogy semennyire. Én kérek elnézést, hogy egy szubjektív véleménnyel lelkébe tapostam mindenkinek. A kérdezőtől meg elnézést kérek, hogy őszinte választ adtam, ezért módosítom egy hazugságra a kijelentésemet. A Jazz egy iszonyat férfias autó, nyugodtan vegyed meg és ne hallgass senkire és semmire. Na jó éjt!
2022. dec. 30. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Teljesen jó, semmi extra, nem nőies
2022. dec. 30. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Szerintem teljesen jó autó, nem nőies. Férfiak is nyugodtan használhatják. Én megnéznék egy Yaris Versot is. Abból van 1,5 B 106 lóval, de van takarékos 1,4 D-4D is.

Az ülései sokkal okosabban vannak megoldva, mint a Jazzben. Gyakorlatilag bele tudod hajtogatni a padlóba, ezzel teljesen sík, kisárúszállítós rakteret alkotva. Akár be is mászni a raktérbe.

2022. dec. 30. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!