Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Manapság (2022) mennyire...

Manapság (2022) mennyire megszokott a vizsgabiztos lefizetése forgalmi vizsgán?

Figyelt kérdés
Már egyszer buktam, januárban megyek másodszorra. Olyanok tapasztalatára vagyok kíváncsi, akik idén vagy tavaly vizsgáztak Budapesten. (Nem így akarok átmenni, csak érdekel hogy mennyire "szokás" manapság ezt.)

2022. dec. 29. 22:17
1 2
 1/12 Anonymuska ***** válasza:
81%
Semenyire. Sajnos már nem divat a nagy nyílvántartásnak hála.
2022. dec. 29. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 Anonymuska ***** válasza:
87%
Plusz ha lenne is ilyen lehetőség, sztem sokkal jobb lenne leteni hagyományosan. Rutint szereznél és kevesebb lenne az esélye hogy balesetet okozz utánna a kihagyott vizsgának hála.
2022. dec. 29. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
86%

Már egyszer megbuktál, de nem így akarsz átmenni csak érdekel.

Hát persze hogy téged ez nem érdekel!!!

2022. dec. 29. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
31%
Mi megfenyegettük át is mentem.
2022. dec. 30. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Arra voltam kíváncsi hogy a vizsgabiztosok mennyire "várják el" hogy fizessek, átengednek-e egyáltalán anélkül vagy addig direkt szívatni fognak. Mindenesetre köszi az infót, remélem anélkül is sikerülni fog!
2022. dec. 30. 08:52
 6/12 anonim ***** válasza:
33%

Én az oktatómnak is adtam egy kis bónuszt hogy ne kelljen a kötelező óraszámot levezetnem de papírozzon le mindent, számomra az idő érték, nem azzal szeretném tölteni a napjaimat hogy kocsikázok és jobbra balra tekergetem a kormányt meg nyomdosom a kuplungot mint valami retardált.


Összesen 5 órát vezettem beleértve a vizsgát, ahol azzal kezdtem hogy felajánlottam a bónuszt a vizsgabiztosnak, úgyhogy gond nélkül átmentem elsőre.

2022. dec. 30. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
66%
Minek fizetnél? Ha nem vagy alkalmas a vezetésre akkor sem fognak átengedni, ha meg jó vagy akkor minek fizetnél???? Ne legyél már palimadár te is!!
2022. dec. 30. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
47%
Nem mindenkinek való a vezetés. Ez van... 😄
2022. dec. 30. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Az én városomban egy autósiskola van, akik elhatárolódnak a lefizetéstől, nem is hajlandóak részt venni benne és ez tök becsületes dolog.

A vizsgabiztosok közül is egy bácsi van, aki nem lefizethető, a többi mind... Szánalmas, de sajnos ez van..

2023. jan. 1. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
56%
Olyan mintha azt kérdeznéd,hogy szokott-e a vizsgáztató vizsgáztatni...annyira gyakori. Nincsenek kellőképpen felszerelve az autósiskolák, úgyhogy "ki van adva" nekik, hogy ezt csinálják máskülönben senki sem venné igénybe a szolgáltatást.
2023. jan. 22. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!