Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Forgalmi vizsga után nem...

Forgalmi vizsga után nem tudok örülni, hogy sikerült mert a vizsgabiztos lehordott mindennek.Más is volt ìgy?

Figyelt kérdés
Másodikra sikerült a forgalmi vizsga .A parkolás nem ment annyira, de elnèző volt ès átengedett.De kb mindennek elhordott a biztos a vègèn.Ne is vezessek egyedül ès hasonló megjegyzèsei voltak.Meg remèli nem bánja meg.De akkor minek engedett át, nem èrtem.Próbáltam mindenre odafigyelni, le se fulladtam,nem szabálytalankodtam.Vègig a női sofőrökre tett megjegyzèseket.Teljesen elvette a kedvem.

2022. dec. 15. 05:34
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
93%

Oké, na de kit érdekel? Egy vadidegen, akit soha a büdös életben többet nem látsz. Mégis mi a fenéért akadsz ki rajta ennyire?


Ritka sérülékeny emberek vannak manapság...

2022. dec. 15. 05:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
85%
Bunkozott ennyi egyenlore vezess a szuleid felugyeletevel biztos nem alaptalanul mondta amkt mondott
2022. dec. 15. 05:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
90%

jót akart a maga módján. Engem is lekapott, mert furán fogom a kormányt, de amúgy jól vezetek...


Akkormeg nem mindegy?


Ez a dolga. Jobb lenne, ha ölelgetne?

2022. dec. 15. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 Andizsuzsi ***** válasza:
100%
Tőlem megkérdezte, hogy megvárom-e, amíg az összes nyugdíjas befizeti a csekkjét a postán, mert egy bácsikáról nem lehetett eldönteni, hogy átmegy-e a zebrán, ahova kanyarodtam, vagy csak vár valamire, ezért tovább álltam ott a "kelleténél", próbálva felvenni vele a szemkontaktust. Nem foglalkoztam vele. Vannak olyan vizsgabiztosok, akik ott élik ki a frusztrációjukat. Átmentél, engedd el.
2022. dec. 15. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
72%
Nyilván nem csak a parkolással volt probléma. Különben nem mondaná, hogy nevezess. Egy bunkó volt, nőgyűlölő, van ilyen. Te meg gyakorolj önkritikát és dolgozz azon, hogy megtanulj normálisan vezetni, ha még nem megy.
2022. dec. 15. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
átmentél oszt' jóvan
2022. dec. 15. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Ha annyira rosszul vezettél volna akkor nem engedett volna át, de átengedett, csak nem állta meg, hogy oda ne mondogasson azért. Bunkó volt, xard le.
2022. dec. 15. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Tőlem azzal vált el, hogy „Az ilyenek szokták rövid időn megcsinálni az első halálos balesetet”. Azóta is a fülemben cseng, pedig több, mint tíz éve volt. Még nem öltem meg senkit. Lépj túl rajta!
2022. dec. 15. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Ha annyira nem akarná hogy vezessél egyedül akkor át se engedett volna. Nem tartom logikusnak ezt a dolgot hogy átengedett de tette a negatív bunkó megjegyzéseket. Figyi, ne foglalkozz vele, nyilván azt akarta elérni hogy ne örülj annyira. Megvan, sikerült, ennek örülj, ne foglalkozz mással, ünnepeld meg inkább ahogy szeretnéd.
2022. dec. 15. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Szard le, megvan a jogsi, örülj és használd, gyakorolj sokat. Nem mindegy mit mond egy ismeretlen idióta?!
2022. dec. 15. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!