Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » 3 hete új munkahelyem van,...

3 hete új munkahelyem van, ahova autóval szoktam járni. Sajnos minden reggel több mint 1 órát állok a dugóba, ezért arra gondoltam hogy kisrobogóra váltok, mert így nem tudom tovább csinálni. A gond hogy 120 kg vagyok. Van olyan robogó ami elbírna?

Figyelt kérdés
Sajnos csak B jogsim van. Ha nincs, marad a tömegközlekedés.

2022. dec. 30. 15:06
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Hogy hogy nem sok?
2022. dec. 30. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 NTBS ***** válasza:
Inkább rendes motor. Az biztos hogy elbír.
2022. dec. 31. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Nekem nincs túl jó tapasztalatom a kínai robogókkal. Bár alapvetően megbízhatók, de csúnyán öregednek. Én anno újként vásároltam egy kétütemű kínait, de sok gond előjött: önindító széthullott, kormánycsapágy meglazult, üléshuzat elrepedt, automata szivató nem működött, műanyag alkatrészek patentjei repedeznek, stb., rengeteg gondom volt vele még garanciában is. Soha nem hagyott ott, de mai fejjel biztosan egy használt, de jó állapotú olaszt, vagy japánt vennék, esetleg Kymco-t. Az erejével nem hiszem hogy gond lenne, ha jó a variátor, akkor egész jól mennek ezek.
2022. dec. 31. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Ha van eladó garelli tiger 125. Brutális erő van benne.
2022. dec. 31. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Indulj el korábban otthonról. Soha nem értettem miért szeretnek az emberek munkakezdés előtt ~10 perccel beesni. Olyankor indul meg mindenki és van a dugó, 100 méteren 500X kuplungolni, üzemanyagot zabálja az autó, előttem állók kipufogógázát szipákolni.
2022. dec. 31. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Elbír, csak hülyén fogsz kinézni. Amúgy ha rugalmas a munkaidőd, járj korábban vagy később.
2022. dec. 31. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Mindegy milyen robogót veszel, el fog bírni. Ekkora súllyal a nagyobb kátyúkra oda kell figyelni és az első futómű karbantartást évente el kell végezni, hátsó rugóstag valszeg 1-2évente cserés lesz, nem nagy tétel. Fekvő minarelli blokkos vagy álló kymco/honda blokkos robogót keresnék, bár egyszerűbb lenne robogót ajánlani, ha megmondanád mennyi pénzed van rá, csak ne 100ezer forintot mondjál, mert akkor semmi értelme az egésznek szerintem. Amúgy szokásos ajánlások Gilera Runner, Aprilia Sr50, Yamaha Aerox, ezek közepes testű robogók, Kymco Grand Dink 50, Kymco People 50 faceliftes verzió, ezek nagytestűek. Van még Piaggio Liberty 50, Aprilia Scarabeo 50. Lehetne még kisebb testű robogókat ajánlani, de 10"-os kerékkel nem ajánlanék robogót ekkora súlyhoz. Postás libertyt kellene szerezned, azoknak jó erős a váza, jól is mennek.
2023. jan. 1. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!