Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Suzuki Gs 500 F túl melegszik?

Valaik818 kérdése:

Suzuki Gs 500 F túl melegszik?

Figyelt kérdés
2005 évjáratú Suzuki GS 500 F motorom-on azt vettem észre még a nyáron hogy mikor a kicsit nagyobb melegben mentem vele kb 30 km-t (ez a táv a legközelebbi nagyobb város) majd megálltam, le állítom a motort és pár perc múlva már nem indul el a motor. Viszont 1-1,5 óra múlva ha visszább hűl akkor elindul és míg jár a motor addig semmi baj nincs vele. Ha jól tudom levegő és olaj hutesesek ezek a motorok. Lehetséges hogy túl melegszik és miután megállok nincs mi hűteni es ezért? Vagy van erre valami megoldás?

#motor #Suzuki #SuzukiGs500F
2023. jan. 1. 01:48
 1/4 anonim ***** válasza:
Ez karburációs probléma lesz inkább, el kell vinni egy tisztításra, beállításra.
2023. jan. 1. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget, hasznos infót írtál. Ezek szerint ez nem típus hiba?
2023. jan. 1. 22:38
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem az, ez bármilyen karburátoros motorral előfordul, ha nem megfelelően van beállítva. Ha gázt húzol hozzá, akkor sem indul be? Próbáltad, betolással indítani?
2023. jan. 2. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Persze próbáltam gazzal is, betolassal is, de ha egy 30km-es táv után megállok és nagyon jó idő van akkor míg kicsit vissza nem hűl addig jelét se mutatja annak hogy el akarna indulni. Altalaban egy órát, másfelet kellett várnom
2023. jan. 3. 06:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!