Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Szerintetek hogy lehet ilyen...

Szerintetek hogy lehet ilyen kevés km egy 2004 -es robogóban?

Figyelt kérdés

[link]


Érdemes lehet ezt futárkodásra megvenni?



2023. jan. 3. 14:39
 1/9 anonim válasza:
Ez egyáltalán nem kevés kilométer. Egy robogóba természetes, hogy nem lesz 200k, azt az ember kis távokra használja, és azt is általában kocsi mellett mellékesen. Én anno 3000 kilométerrel vettem mindkét robogómat, pedig abból az egyik már 15 éves volt. Jó kis szórakozás, de ezt amit kinéztél, nem fogod sima "B" jogsival vezetni, nem tudom, van e nagymotor jogsid.
2023. jan. 3. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Elhiszem, hogy valaki így használja, mondjuk az én 50 -esembe 30ezret raktam 5év alatt és az egy 2012 -es modell és injektoros

kicsit félek egy régebbit megvenni

persze van motoros jogsim

2023. jan. 3. 14:55
 3/9 anonim ***** válasza:
A motor szezonális dolog, és ezeknél meg főleg nem számít a kilométer, mivel otthon egy full generált meg tudsz csinálni, és onnantól egy bejáratós motorod van. Az én motoromban is kiakadt a digitális kilométeróra 99999-nél,(nem fordul át nullára) de közben új főtengely van benne, összes csapágy és szimering új, meg még egy csomó minden ki lett cserélve tavaly.
2023. jan. 3. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Akár lehet annyi is benne.

De ha jól tudom bowdenes ez és akár lehetett elszakadva is és úgy jártak vele.

2023. jan. 3. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
nem kevés az, pláne, ha valaki itt kínlódja össze a kilómétereket a Fővárosban. Télen nem jár vele, esőben hóban pláne nem, megasztán van mellette egy brutális Kawa, akkor még sok is.
2023. jan. 3. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Volt ilyenem, elajándékoztam! Erőtlen, lassú, értéktelen.
2023. jan. 3. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:

Az én Neo's-omban is ennyi van. Alig használom, most akarom eladni, csak semmi értelmes vevő. 200-400ig vannak az árak, Marketplacen kiraktam 210-be de csak 130 és indulunk battya emberek jelentkeznek :D

Azt egy kiváló állapotú robogorol van szó.

2023. jan. 7. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

#6-os vagyok


Ízlésen nem vitatkozok de, hogy kiváló állapotú a 100ccm-es Honda Lead?

A rendszámos motorok legalja!

Nem eszik sokat, cserébe nincs is teljesítmény! Elégtelen a fékrendszer, annak felépítése. Ránézésre is gagyi. Autópályán se lehet használni, mert a 85-90km/h-val haladó kamionok ott villognak a hátad mögött. Ha behasalsz rajta sem képes a tempót elérni.

Egy középkategóriás 2t 50ccm-es robogó teljesítményben veri. Cserébe azután nem kell teljesítményadót, se műszakit sem fizetni.

2023. jan. 7. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

7 vagyok

Igen, nekem egy 2T Yamaha Neosom van. Simán jobban megy mint egy 100-125 4T.

2023. jan. 7. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!