Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Magyarországon státuszszimbólu...

Magyarországon státuszszimbólumnak számít az autó?

Figyelt kérdés

2023. jan. 3. 19:15
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
76%
Ez nem ország-, ez emberfüggő.
2023. jan. 3. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
33%
Hol nem számít bármilyen ingatlan vagy ingatlan annak? Hol?
2023. jan. 3. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:
Kanada, Amerika. Amerikában sok tehetős például japán autóval jár, vagy dél-koreaival. Megelégszenek azzal is.
2023. jan. 3. 19:37
 4/21 anonim ***** válasza:
88%

Az, hogy van-e, egyre kevésbé, elég széles réteg össze tud annyit kaparni, hogy vegyen egy olyan autót, amivel elgurulgat erre-arra.

Ha valaki azt akarja megmutatni az autójával, hogy ő valaki, az már egy más történet. Van, aki elvan a céges Octáviával (vagy akármivel), van, aki meg inkább a BMW-Audi-Mercedes vonalon mozog.

2023. jan. 3. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
35%

Igen, tiszta balkán vagyunk már, meg Ukrajna. :D


Ja meg az ázsiaiak..


Csak annyi, hogy mi céges autókkal is flancolunk, nem csak hitelezett autókkal.

2023. jan. 3. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
62%

"Kanada, Amerika. Amerikában sok tehetős például japán autóval jár, vagy dél-koreaival. Megelégszenek azzal is."

Jajj b#zdmeg...

2023. jan. 3. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:
Mi az? Tudod, én sok vlogot nézek, illetve kirándulós videókat onnan. Van már egyfajta tapasztalatom az ottani közlekedésről, illetve arról, hogy tehetős környékeken milyen autók állnak.
2023. jan. 3. 19:58
 8/21 anonim ***** válasza:
78%
😂😂😂😂
2023. jan. 3. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
79%
Amerika elég nagy, és ott sem mindenhol egyformán gondolkodnak. Kaliforniában jellemzőnek láttam ezt, amit írsz, de azért ott is láttam olyan házat, ahol a két hibrid mellé elfért egy porsche. Texasban viszont nagy dög pickupokkal járnak a legtöbben.
2023. jan. 3. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:
Lehet nevetni, de ez csak azt mutatja, hogy nekem van igazam. Azt gondolod, ott is olyanok az emberek, hogy jujj német BMW, jajj, de menő vagyok vele, jujj-jujj, gyorsan tankoljuk tele 5 ezerért. Azt is elmondanám, hogy Amerikában drága a német autókhoz az alkatrész, ezért sokan nem is azt veszik, hanem inkább a japán autókat. Mondta az egyik fickó, hogy a Toyotájában 40.000 forintnak megfelelő dollárért cseréltek váltót. Magyarországon mit csinálnak az autón 40.000 forintért? Sokmindent már nem, főleg nem váltócserét.
2023. jan. 3. 20:27
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!