Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mi lehet a probléma?

Mi lehet a probléma?

Figyelt kérdés

Amíg nem jutok el szerelőhöz, érdekelne hogy ti mit gondoltok.


Adott egy Opel Astra h 1.6 XEP motorkódú autó, amivel az történt, hogy beálltam a helyemre, szokásosan amikor megérkezek dolgozni, leállítottam és csináltam a dolgom. ~10 percre rá beindítottam mert el kellett állnom, be is indult de a fordulatszám mérő csak ment lefele lefele, és leállt. Azóta nem indul az autó, viszont az önindító teker, akksi műkódik csak olyan mintha nem kapna benzint az autó.


Erre megnéztük hogy lehet bemondta az unalmast az üzemanyag szivattyú ezért kivettük rákötöttük az akksira, de működött. Visszaraktuk, és máshol keressük a hibát. Biztosítékok átnézve, a reléket nem tudtuk mert ahhoz nem értek, szétszedni meg nem akarom. Lehetséges-e hogy az üzemanyag szivattyú reléje kiment.


Bármiféle spekulációt szívesen fogadok, ami logikusan kapcsolódhat a problémához.



2023. jan. 8. 16:43
 1/2 anonim ***** válasza:
Igen, simán lehetséges. Általában több ugyanolyan relé van, fogod kicseréled egy másikkal, ami mást üzemeltet, ha beindul akkor az volt a gond.
2023. jan. 9. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 KEN39 válasza:

Üdv!


tudna valaki segíteni mi a hiba?

Kilométer óra sebesség mérője megált és a pillanat fogyasztás is,az órán minden más működik.

Opel astra H 1.3cdti 6 sebességes. 2006

febr. 7. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!