Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Toyota Prius 2-es Ha kapok...

Toyota Prius 2-es Ha kapok kölcsön egy műszert, be tudom vele állítani a hibrid rendszert. Kiolvasni tudja, törölni tudja de ha be tudok lépni vele a fékrendszerbe és a hibrid rendszerbe akkor be tudom állítani? Japán autóval még nem volt dolgom...

Figyelt kérdés

2023. jan. 9. 18:04
 1/8 Ékezetes billetyűzet ***** válasza:
100%
Mit akarsz vele beállítani?
2023. jan. 9. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Hogyne, amit csak elképzelsz.
2023. jan. 9. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ezeket általában automatikusan állítja a rendszer maga. Ha valami nem ok, akkor az alkatrésszel van gond.
2023. jan. 9. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Fénykorában az üzemi fékeket csak az utolsó pár méteren használta, de most nagyobb sebességnél is ha lassítok akkor beindul az üzemifék és jobban kopnak (Nem ragad). Egy kontár-kókler javította utoljára és azóta csinálja ezt, ezt szeretném beállítani de azt se bánom ha egy hozzáértő állítaná be.
2023. jan. 10. 20:52
 5/8 Ékezetes billetyűzet ***** válasza:
Akkor vidd el egy Toyota szervizbe.
2023. jan. 11. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
A Toyota szervízbe 2 hónapra adnak időpontot, ráadásul szemlén csak olyanokat írtak fel ami rendben volt, szóval köszi az ötletet de nem vagyok gazdag és szeretem ha a pénzemért megjavítják azt amit megbeszélünk. Most azért adjak ki rengeteg pénzt hogy egy 20 éves autó beállítási adatait valaki felvigye a kocsi memóriájába? Utolsó szerviz 350,000 Ft került de én is meg tudtam volna csinálni 120ezer forintból, ha lenne műszerem prius programmal.
2023. jan. 11. 19:44
 7/8 Ékezetes billetyűzet ***** válasza:

"A Toyota szervízbe 2 hónapra adnak időpontot"


Melyik szerviz ez?


"csak olyanokat írtak fel ami rendben volt"


Miket pl.?


"Utolsó szerviz 350,000 Ft került"


Na, miket cseréltél?


"ha lenne műszerem prius programmal."


Ha? Ha-ha-ha.

2023. jan. 12. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Oké vegyük át újra. 1.) A Prius klubszervízt a jövőben mellőzném, részemről kiesett (szerinte a katalizátort 300.000Km után cserélni kell.) 2) Kölcsön kaptam egy TEXA - nevű műszert de a hibrid részt nem mertem vele bolygatni, de felajánlotta a beállítás lehetőségét. 3.)Az autó sétált jobbra-balra és bevittem egy márkaszervízbe ahol kerékcsapágyat és trapéz szilentet cseréltek de utána is sétált. Pár nap múlva én cseréltem ki a hátsó futómű távtartó szilenteket és utána jó lett. Viszont ha másra gondolsz, udvariasan és barátságosan intézem az autó ügyeket, nem szoktam a szervízekkel vitatkozni. Szóval és tettel... szeretném ha az autóm az intenzív fékezéseket a hibrid rendszer végezné és nem a üzemi fék mint régen fénykorában.
2023. jan. 15. 22:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!