Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mennyire megbízható az alábbi...

Mennyire megbízható az alábbi autós akkumulátor töltő?

Figyelt kérdés

[link]


számomra fontos, hogy kijelezze, töltés közben milyen szinten van, vagyis kb. mennyi ideig kell még töltenem...



2023. jan. 13. 19:20
 1/7 anonim ***** válasza:
Nyugodtan bvedd meg. Nekem is ilyenek van és 2 éve köszöni szépen jól van.
2023. jan. 13. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
88%

Hogy tud egy akkutöltő nem megbízható lenni? Rárakod az akkura, feltölti, ennyi. Ezt mindegyik tudja. Gondolom nem fogod napi szinten használni. A szökőévente 1x-i használatot bírni fogja.


"számomra fontos, hogy kijelezze, töltés közben milyen szinten van, vagyis kb. mennyi ideig kell még töltenem..."

Ezt nem fogja egyik sem (pontosan) kiírni, mert ez az akkutól is függ. De ezt sem értem, ez miért fontos.

2023. jan. 13. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Utolsó hulyeséget beszélsz. Van már olyan töltö ami kijelzi. Az enyém kijelzi. És az is kijelzi.
2023. jan. 13. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ez ilyen sacc per kb kijelzés amit ki lehet számolni fejben is...szerintem totál felesleges funkció.
2023. jan. 13. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ez kijelzi, hogy kb hol tart a töltöttség, de általános ajánlás, hogy nem kell rögtön lekapni. Ezek a töltők szinten tartják az akkut ha elkészültek így akármeddig rajta felejtheted. Van egy csomó ilyen "okos"töltő ami hasonlóan néz ki. Otthoni felhasználásra bőven elég mindegyik. Az egyetlen amit megemlítenék az a maximális teljesítmény amit egy szám és "A" betűvel jeleznek. Esetünkben 2A/4A. Ez befolyásolja milyen nagy akkumulátorokat és milyen gyorsan lehet tölteni vele. Na most ez a 120Ah ami a dobozon van elég bátor vállalás ehhez a teljesítményhez. Ha 55Ahnál nagyobb akkukat szeretnél tölteni ezzel akkor én egy combosabb darab után néznék. Hébe hóba elég lehet, de biztosan sokáig tart. Emellett jó ha tudod, hogy az automata töltők hátránya, hogy ezeket nem igazán arra tervezték, hogy kimerül akkukat töltsenek velük, hanem úgymond szinten tartásra. Tehát minél nagyobb és minél kimerültebb akksit töltenél vele annál nagyobb az esélye, hogy fityiszt mutat, főleg ha kis teljesítményű.
2023. jan. 16. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Utolsó hulyeséget beszél
2023. jan. 16. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Miért nem magyarázod el hatos hogy miért?
2023. jan. 16. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!