Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Tanyára vennétek ilyet?

Tanyára vennétek ilyet?

Figyelt kérdés
[link]

2023. jan. 21. 18:36
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
95%
Persze, kár hogy tripla annyit érne mint a tanya.
2023. jan. 21. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
94%
Dehogy, városba sem.
2023. jan. 21. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
91%

Nem. Veretős, felvágós, hatalmi aroganciát sugároz. Tök nehéz, elsűllyed a sárban. A tengelytávjához képest kicsi a hasmagassága. A csicsa fényezését is félteném.


Inkább Mitsu L400 4x4 (sajnos már azok is rém öregek). Vagy ha a ruszkik jó minőségben gyártanák az UAZ Buhankát vagy Hunter-t, akkor olyat. Esetleg Iveco 4x4 daily, az talán még gyártásban van, és remélhetőleg minőségi is.


Sajnos, szerintem, manapság autó helyett csilivili csicsa túlkomplikált ékszerdobozokat gyártanak qrva drágán.

2023. jan. 21. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:

Ne nyisd meg: egy csilli-villi 2023-as Chevy Silverado van a videón.


Tipikus amerikai divatpickup, munkára irreálisan drága és nem is optimális, gazdasági öngyilkosság lenne egy ilyet venni Magyarországon.

2023. jan. 21. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
Ja, max 30-40 év múlva. Az átlag magyar tanyasi embernek egy kerékcsavarjára nem lenne pénze nemhogy a kocsira.
2023. jan. 21. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:

Egyrészt tőlünk ez a márka már kivonult. Másrészt tanyára szerintem felesleges a fa berakás, a bőr ülés és hasonlók...

Céges autóként jó pár évig használtam egy Mitsubishi L200-ast. Semmi nagy extra vagy luxus, de egy teljesen jó célgép. A Mátrában hatalmas sárban is elboldogultam vele az erdei utakon. Szerintem egy tanyán is jó lehet. A platóra is bármit fel tudsz dobni.

2023. jan. 21. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:
Ismerek olyat, akinek egy Dodge Ram 3500-a volt. Azt hiszem, kell már hozzá a teherautó kategória megléte, vagy legalábbis, ha szállítani is akarnak vele, mert akkor már túllépi a megengedett össztömeget.
2023. jan. 21. 20:14
 8/22 A kérdező kommentje:

#6


Nem láttál még akkor igényes tanyát, amibe valóban bele van ölve a sok millió.

2023. jan. 21. 20:15
 9/22 A kérdező kommentje:
*Nem is feltétlen azért kell egy ilyen autó, mert majd belemész a sárba, hanem ha már van egy sok száz milliót érő tanyád, akkor legyen mellette egy ilyen gép is.
2023. jan. 21. 20:17
 10/22 anonim ***** válasza:

"Nem láttál még akkor igényes tanyát, amibe valóban bele van ölve a sok millió."

Ez most hogy jön ide? Csak mert azt írtam, hogy egy munkagépbe nem kell feltétlenül a rózsafa berakás? Felőlem szállíthatod a szellőztetett bőr ülésen is a disznóganét. De ez nem igényesség kérdése, hanem hülyeségé! Kb mintha valaki a nívópálcáról húszezresekkel törölné le az olajat arra hivatkozva, hogy ő igényes. Egyszerűen nem arra való.

De ha ennyire tudod, hogy mit szeretnél a tanyádra, akkor mi a kérdés?

2023. jan. 21. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!