Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mi a különbség a Bosch nikkel...

Mi a különbség a Bosch nikkel és iridium gyújtógyertyák között a teljesítményben?

Figyelt kérdés
A Bosch gyertyák jók? Megbízhatóak? Mennyit bírnak? Hány km-ert lehet elmenni velük?

#gyertya #Bosch #gyújtógyertyák
2023. jan. 22. 18:44
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
iridiummal 100 ezernél van a csere.
2023. jan. 22. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

az iridiumos jobban bírja a hőt, tartósabb, és egyben jobb szikrát is ad


na meg vagy 4 szer drágább is:)

2023. jan. 22. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
2es! De tapasztalatból mondod, hogy jobb szikrat és jobb teljesítményt nyújt.
2023. jan. 22. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Nézd #3

Nekem olyan autom van amibe irridiumos gyújtógyetya az előírt...

Sajnáétam rá annoa pénzt és nem iridiumost vettem bele. és az alapjáraton és menet közben is látszódott hogy valami nem stimmel...

Ki vettem a gyetyákat és kicseréltem az előírt iridiumosra és minden megint rendben volt vele



Nem én találtam amugy ki hogy az iridiumos gyújtógyertya jobb szikrát ad... Az más kérdés hogy egy nem erre tervezett autó motorjába betekered nyilván nem fogsz észre venni semmi javulást mert hogy a sima nikkeles gyetya is teljesen jó bele.


Vagyis amibe nem előírás az iridiumos gyertya annál valószínüleg semmi többletet nem ad az iridiumos gyertya... max annyi hogy ritkábban kell gyetyát cserélni

2023. jan. 23. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 yzf válasza:
Bosch gyertyát csak megbízható helyről vegyél,mert nagyon hamisítják!Az NGK-t szintén.Beru vagy Denso a legjobb választás.
2023. jan. 26. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Inenn venném: [link]
2023. jan. 26. 19:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!