Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Toyota yaris 2015-től van e...

Toyota yaris 2015-től van e valami gyerekbetegsége az 1.33 Dual VVT-i (99 Hp) motornak?

Figyelt kérdés
Amit találtam róla van aki azt mondta,hogy nagyon pörgetni kell vagy volt,hogy azt mondták csipegetheti az olajat,de hogy ezen kivül is esetleg van e valami még súlyosabb vagy bosszantóbb?

2023. jan. 25. 21:55
1 2 3
 11/30 A kérdező kommentje:

9/


99 lóerő szerintem te még ilyen autó közelében sem jártál.Pont,hogy azt mondták nagyobb és kényelmesebb lett a motorok csendesek 2015-től újfajta zajszigetelő bevonatokat is kapott és a motor zaja is alig hallatszik finom járásúak a motorok még a dízel is kevésbé hallatszik.Egyszer volt egy renault megane classicunk abban is pl 1.4 motor volt 95 lóerővel és tökéletesen elég volt számomra,ami helyett meg most venném az meg sajnos egy balesetben összetört és pár napja olvasgattam egy összehasonlító cikket ott még a másik autót tetszett bementem egy használt autó kereskedésbe és a másik fajta nem volt csak ez a yaris mikor élőben megláttam egyből nem érdekelt a többi autó mert a képeken nem nézett ki olyan jól mint élőben.Meg kértem a kereskedőt,hogy hagy ülhessek be és mikor beültem az a műszerfal vagy kinézet ami a képeken nem hagyott nyomot élőben azonnal megtetszett minden porcikája nekem gyönyörű műszerfal méreteihez képest tágas tér mert hátra is beültem és volt fej és lábtér is a csomagtartó meg nekem elég lenne mivel az előző autó csomagtartóját többször nem használtam ki.

Egyébként attól,hogy valami neked pl nem tetszik attól még nem lesz szar,csak van egy szűk látókörű véleményed.

És a yaris nem csörög és nem instabil,alaposan utána jártam.

Én nem azt nézem,hogy német e vagy japán vagy anyám kínja igaz a renaultot imádom eredeti tervem az volt de amúgy az is k...va drága használtan de van ilyen meglát az ember egy dolgot és azt mondja hú basszus nekem ez kell és olyankor mindegy milyen "párti" vagy elméletileg.

2023. jan. 26. 01:07
 12/30 anonim ***** válasza:
Ebben a válságos helyzetben kisautók mennek. Prémiumot akkor vennék ha pályáznék napi 2-300 kilómétert. Városba pöfögtetni ezeket a nagy dögöket teljesen felesleges.
2023. jan. 26. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 A kérdező kommentje:

12/


Én normál használatra akarom vegyesben fő autónak nem érdekel amúgy se semmilyen prémiumnak nevezett lom. Autópályázni ritkán pályázok város meg utazás kinti utakon.

2023. jan. 26. 10:39
 14/30 anonim ***** válasza:
12%
#13 Hát ez nagyobb lom mint bármelyik prémium, de te pénzed, arra költöd amire akarod.
2023. jan. 26. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 A kérdező kommentje:

14/


Neked lom nekem nem lom.És ahogy olvastam sok prémium előbb hullik szét mint ez a yaris azokra meg egy vagyont is elkölthetsz.De a lényeg,hogy nem vagyunk egyformák.

2023. jan. 26. 16:38
 16/30 A kérdező kommentje:

14/


Egyébként azt is elárulom neked sok prémium autó nem is prémium csak ebben az országban nevezték el őket mert itt csóróság van sokaknak és egy fis kis kategóriás nagy márka is prémiumnak számít nekünk csóróknak.

2023. jan. 26. 16:40
 17/30 A kérdező kommentje:

14/


Sőt a prémiumos szövegedből ítélve azt is el tudnám képzelni ha leírnám az előző autóm milyen volt akkor is itt fröcsögnél ami nem prémium szar autó szöveggel.

2023. jan. 26. 16:41
 18/30 anonim ***** válasza:
Életemben csak prémium autóm volt. Mindet vagy újonan, vagy hiteles márkakereskedésből vettem. Tudod mikor hullik szét egy prémium? Kb félmilliónál! (Persze tudom a pityunak szétesett 200nál, de pityu black friday km-rel vette azt is elárulom, találtam már meg 400at futott bmw-met 190-nel hahun…) Ezek az izék meg a 200at se várják olajzabálásig. Nem leszólni akarom az említett autót, de azért a mihez tartás végett tudjuk már merre van észak.
2023. jan. 26. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 A kérdező kommentje:

18/


Ha vigyázol rá nem fogja zabálni az olajat te a sok hülye tulajos autókról beszélsz,ez kicsit olyan mint a 3 f es szabály,nekem az egyik f es volt és sose volt gondom vele

2023. jan. 26. 18:25
 20/30 anonim ***** válasza:
#19 Nem kell hülye tulaj hozzá mert konstrukcióhibás. Nekem is volt anno egy szívó audim ami konstrukcióhibából ette az olajat, nade nem úgy mint ezek az 1.33ak meg abban már majdnem 300k volt pár évesen.
2023. jan. 26. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!