Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Van olyan műhely, ahol gyártan...

Van olyan műhely, ahol gyártanK üveg napfénytetőt az eredeti helyére?

Figyelt kérdés
Szoval hogy van a kocsimon kihuzhato napfenyteto, de nem atlatszo, és olyanra cseréltetném.

2023. jan. 27. 07:14
 1/6 anonim ***** válasza:

És mit akarsz ott látni, nézni?

Üvegből biztos nem csinálnak , esetleg valami műanyagból.

2023. jan. 27. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
2023. jan. 27. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem nincs. általában vagy márkán belül esetleg kompatibilis, vagy egyedi gyártás.
2023. jan. 27. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nekem gyárilag üveg, rendeléskor nem is volt más opció. Nem is tudtam, hogy van másmilyen. :O
2023. jan. 27. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Nemtom mit karognak egyesek, indoneziaban siman legyartanak egy ilyet. Ennyit kerdeztem, hogy itthon van-e es ha igen, hol.

Aki ertelmes valaszt adott, annak koszi :)

2023. jan. 29. 12:39
 6/6 A kérdező kommentje:

Ezt a 2es altal linkelt webastot fel is keresem! Thx!

Annyi hogy latom ok napfenyteto nelkuli kocsik napfenytetositeset vallaljak, az enyemben meg alapbol van, tehat semmilyen atalakitast nem kell magan az auton vegezni, gondolom akkor ezt ok meg tudjak oldani profin :) errol van szo. Koszi!

2023. jan. 29. 12:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!