Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » A Honda egy általánosan...

A Honda egy általánosan elismert, pozitív megítélésű, minőségi autó gyártó ami az egyik legmegbízhatóbb is?

Figyelt kérdés
Ez mindegyik Honda-ra jellemző a Jazz-tol az Accord-ig vagy a Legend-ig? Bocsesz telefonról írok. Kinek mi a tapasztalata a Honda autókról?

2023. jan. 27. 10:20
 1/8 anonim ***** válasza:
0%
én ezt a bímwíről tudom . honda civik a boyracerek kedvenc járműve
2023. jan. 27. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Alapvetően nem rossz megoldásokkal dolgozik, de nagyon sok az egyedi, szóval erősen korlátozott az utángyártott alkatrész, bontott meg szinte semmi. 10+ évesen drága javítani. A törés pedig gyakran tényleges gazdasági totálkár, mert egyszerűen nincs sehol alkatrész, csak Japánból. 400e /elem áron.


Használtan ez a helyzet. Az új autókkal nincs különösebb baj a garancia időn belül, de erre ma már minden gyártó kínosan ügyel.

2023. jan. 27. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
87%
Én a második Honda-mat nyúzom (korábban Jazz, most egy 8gen Civic), egyikkel sem volt komolyabb baj. A Civic-nél jött elő egy olyan hiba, ami váratlan volt, egy új kuplung munkahengert kért, de ez bármelyik autóval előfordulhat. Ha nem rozsdásodik (ami japán autóknál sajnos előfordulhat), és az alap karbantartásokat megkapja, akkor nagy baja nem lehet.
2023. jan. 27. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Igen.
2023. jan. 27. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
az összes japó gyártó jó autókat készít.
2023. jan. 27. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Összességében igen. Az egyik remekművök talán az s2000. Két literes szívó motorból 240lóerőt kihozni a 90es évek végén azért nem rossz teljesítmény.
2023. jan. 27. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Alapvetően jól összerakott,megbízható autók,motorok terén a világ egyik ha nem legjobbja megbízhatóságból terén,nem létezik olyan Honda motor ami típushibákkal lenne teletűzdelve.(talán az 1.5T motorra volt valamlyen olaj probléma egyedül)

Ami hàtrány hogy új és bontott alkatrész nem fog hegyekben állni és drága lesz,ez sérülésnél pl nagy költséget jelenthet.Rozsdásodni is tudnak természetesen de kb àtlag szinten,nem régebbi Mazda szint

2023. jan. 27. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
15+ éves Honda civic SI Sedan, legnagyobb baja hogy nyikorog a kuplung pedál. Sose vittem szervizbe mivel nem volt rá szükség semmi baja nem volt még.
2023. máj. 9. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!