Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Motorosok! Yuasha japán 14.5...

Motorosok! Yuasha japán 14.5 Ah -ás akkumlátor van a 4 hengeres 650ccm túra motoromba. Nektek az akkutok hány évet bír?

Figyelt kérdés

3éves mullott az akku, télen lakásba tartom, töltöm néha.

Van hogy megyek is eggyet a motorral hidegben is.

Elég drága minőségi savas akksi .

Savat télen fecskendővel utána töltöm desztilált vízzel.

12.3voltot mutat 3 év után(2 napos pihentetett nyugalmi állapotban) a multi méter.(újonnan 12.6 volt). Kezd meg halni az akkum vajon?

Fordítja a motort stb

Indító áramára nem mértem rá nincs terhelés pálcám.



#Motor akkumlátor #Yuasha akkumlátor #14.5Ah akksi #650ccm túra motor
2023. jan. 30. 06:44
 1/4 anonim ***** válasza:

Ez egyáltalán nem azt mutatja.

Ez még jó.

Ha feltöltöd és rövid időn belül leesik 12 V alá, na akkor már nem tartja jól és megadja magát.

2023. jan. 30. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Akkor rossz az akku, ha már nehezen indítja el a motort, vagy egyáltalán nem tudja elindítani. Én nagy köbcentis autóval 5 évig jártam műszer szerint rossz akkuval, ami annyiban nyilvánult meg, hogy nehezen indult és két hét állás után mindig lemerült, akkor már csak kattogott a relé.
2023. jan. 30. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Sokadik ilyen kérdés, hogy nincs semmilyen hibára utaló tünet és egy multiméterrel bohóckodva keresgélitek a hibát.


Ha ennyire ezen parázol, akkor szánd rá a pénzt és vegyél egy rendes akkutesztert vagy egy új akkut.

2023. jan. 30. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

3/3ez a legdrágább akku a japán kategoriából.

Köszönöm a valaszokat.

2 hete nem járt a motorom ma hajnalban beraktam az akkut szépen forgatta az önindítót.

Töltés minden oké volt .

Köszönöm.

2023. febr. 1. 12:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!