Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mikor adják hozzá az autó...

Mikor adják hozzá az autó jogosítványhoz a 125cmm es motor jogosítvány (A1) -t?

Figyelt kérdés

Úgy halottam hogy az aútó jogosítványhoz hozzá lesz vonva az A1 egy és így lehet majd a 125cmm-es motort is vezetni.

Ti mit tudtok róla hogylesz mikor lesz?

Kell-e majd külön viszgát tenni?


2010. okt. 4. 11:21
 1/4 anonim ***** válasza:
66%

Soha.


Ez a csóró Magyarország ezt nem engedheti meg magának.Mert akkor az emberek töbsége az autójukat lecserlné 125ös motorokra,aminek kisebb a fogyasztása,biztositása,stb...


És ez eszméletlen nagy kiesést okozna az ország kasszának.

2010. okt. 4. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
48%

nem biztos h mindenki lecserélné az autoját, gondolkozz csak, megtartanák az autot és vennének mellé egy 125-öst, mert azért télen huzos lenne egy 125-sel "száguldozni" tehát nyáron motor télen auto lenne.


20/F

2010. okt. 4. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Bevételkiesés lenne az államnak, mivel az A1 kategóriát már csak az csinálná meg aki később A korlátlant szeretne, így az állam jelentős pénztől esne el szerintem.
2010. okt. 4. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Az A1-es jogosítvány soha nem lesz adva autóhoz.

A B kategóriához adják: M,K,T.

De A1 tuti nem. Igazából szerintem nem a pénzkiesés itt a baj. Sok olyat láttam, hogy megcsinálta az autós jogsit, felült mopedre és nem tudott vele menni, hisz nem azt tanulta. A 125-ös már nagyobb mint egy 50-es. Csinálják csak meg rá a jogosítványt! Tudják vezetni mire forgalomba mennek vele!

2010. okt. 7. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!