Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Vajon változik a jogosítvány...

Vajon változik a jogosítvány törvények? ( Nagy-motor )

Figyelt kérdés
Az lenne a kérdésem hogy most ugyebár van olyan hogy ha valaki le rakja A1-re és 2 év elmúltával le rakhatja A korlátlanra. Az lenne a kérdésem hogy 2012-ben megváltozik-e ez a törvény vagy előreláthatólag lesz-e valami változás ebben a témában? Azért is kérdezem mert nekem ez hamarosan le jár ez a 2 év és nagyobb motort szeretnék és azért nem mind.1 hogy milyen motort nézzek =) Jelenleg Cagiva MITO EVO II van.=)
2011. okt. 3. 20:32
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem hinném hogy ilyen mértékbe változtatnának a kresszen. Ami jogszabály változás volt nemrég annak 90%a a gyalogosokra biciklisekre segédmotorosokra vonatkozik.És egy pár fogalmazást átneveztek Pl: nem gyerekülés van most hanem már az a neve hivatalosan hogy gyermek biztonsági rendszer. Ilyesmiket változtattak. Ezt onnan tudom mert megkérdeztem oktató haverom. szóval 100% Nagyon a kreszbe meg nem mer beleszólni senki fia mert az világszerte elismert. Nincs olyan hogy magyar kressz. :)
2011. okt. 4. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Értem! Tehát akkor belevághatom magam egy nagyobb motor vásárlásába?
2011. okt. 5. 15:48
 3/5 anonim ***** válasza:
Vágj, azt hiszem annyi kikötés van hogy 21év felett lehet letenni korlátlanra, és én még azt is hallottam hogy nem is kell A1 A-korlátozott jogsi ha 21 év felett vagy, már rakhatod egyből korlátlanra..
2011. okt. 7. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

OFF: Hát ezt elég rosszul tudod előttem lévő, mert A1-es jogsija 16 évesen lehet, A korlátozott 18, az igaz hogy A 21 évesen lehet, VISZONT ha rendelkezel 2 éve A1-el(magyarul ha leteszed 16 évesen ugyebár az A1-et akkor 18 évesen mehetsz korlátlanra, ha 17 évesen teszed le nyilván 19 évesen mehetsz)


ON: Bizonyára nem változtatják meg ennyire a kreszt, szerintem nyugodtan vehetsz nagymotort, és indulhatsz vizsgán is! Sok sikert =)

2011. okt. 7. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi:) Akkor belevágok :)
2011. okt. 8. 10:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!