Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mennyire macerás egy fekete...

Mennyire macerás egy fekete metál színű autó?

Figyelt kérdés

2023. febr. 2. 10:28
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
NAGYON!
2023. febr. 2. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
0%
Nem macerásabb mint bármelyik autó
2023. febr. 2. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%

Nem a frászt nem!!!!

-Lemosod, és mégha egy hermetikusan lezárt garázsba is teszed be, fél óra múlva már koszos.

-Minden apró karc meglátszik rajta, a mosási főleg!

-Nyáron az utastér 5, a kaszni külseje meg vagy 30 fokkal is melegebb mint mondjuk egy fehér autóé.

2023. febr. 2. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
A feketén minden kosz meglátszik.
2023. febr. 2. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim válasza:
58%

Ne a kocsid legyen fekete metál, hanem a stílusod. 🤘 🤘


https://www.youtube.com/watch?v=CavqMo6I9iM

2023. febr. 2. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim válasza:
57%

Utolsó jól mondja. Minden más csak felesleges rizsa.


[link]

2023. febr. 2. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
0%
A magasságot nem kompenzálja semmilyen szín.
2023. febr. 2. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:

7/


A magasság,hogy jön ide?

2023. febr. 2. 12:16
 9/17 anonim ***** válasza:
100%

Akkor én most trollkodás nélkül... egy metál fekete Nissan-om van.

Nyáron még le sem törölgettem róla lehúzott vizet már látom a port.

Az első apró karc is megcsillan a fényben. Ha ezt nem tudod elengedni akkor neked nem kell metálfekete autó.

Azt szokták mondani, hogy a fekete autó gyakorlatilag egy másodállás.

2023. febr. 2. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%

Volt metálfekete Volkswagen Polom, ez volt az egyetlen fekete autóm eddig. 2 évesen került hozzám, már akkor is volt rajta itt-ott jól látható karc, de gondoltam biztos csak gépi mosóban volt mosva eddig.


Én mindig figyeltem rá hogy az autóimat nem gépi mosóba viszem csak kézibe vagy a nyaralónk kertjében mosom nyáron javarészt, nem kefélem, nem használok karcoló eszközöket, az összes autómon eddig ez meg is látszott, a huszonéves hobbiautóm is nagyon jól néz ki a gyári fényével (az sötétzöld metál). De ez a Polo úgy karcolódott mintha muszáj lenne, és őszintén - fogalmam nincs hogy mitől. Oké, volt pályán használva viszonylag sokat, kapta is a kavicsokat, de annyi hajszálkarcolás lett rajta hogy már 5 évesen nem volt olyan szög, ahonnan napfényben jól nézett volna ki. Barátnőm nem a műkörmös fajta, de még így is láttam karmolásnyomokat a jobb oldali kilincsnél amit ő leggyakrabban használt, a saját autóján (piros Yaris) semmi. Nem csak ezért, de nagy részben ezért adtam el azt a kocsit. Furcsa hogy ez ennyire a fekete szín sajátja, a hobbiautóm pl annyira sötét zöld hogy már szinte fekete, mégsincs ilyen gondja.


Amúgy édesanyámnak is metálfekete autója van, újkorától az övé és most 15 éves, ő lusta a kézimosóhoz meg kicsit le is sz@rja az autótémát, hát úgy néz ki a kocsija hogy azt már polír nem szedi ki. Pedig nyilván ő sem direkt karistolja, csak egy átlagos felhasználó.

2023. febr. 2. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!