Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ismerősök ajánlották az...

Stevenson55 kérdése:

Ismerősök ajánlották az illetőt aki rendszeresen hoz külföldről autót. Kérésemre hozott egyet. Átvétel előtt megkérdeztem, szakműhelyben átvizsgáltathatom-e. Válasza igen volt. Másnap eladta az autót másnak. Vajon mi lehetett az oka?

Figyelt kérdés

2023. febr. 3. 12:50
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
80%

Vajon mi?

Te is sejted!

Biztos volt vele valami probléma. Esetleg óra visszatekerve, vagy bármi más.

2023. febr. 3. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
89%
Biztos a másik nem akarta átvizsgáltatni az autót. Az autónepperek gyorsan akarják pörgetni az üzletet, és indulni vissza egy új autóért.
2023. febr. 3. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
75%
Megvette más, ameddig te tökörésztél. Mi ezen az árverés?
2023. febr. 3. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
77%
Így van ahogy írják, te csak vakargasd a hátsódat.
2023. febr. 3. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:

"Megvette más, ameddig te tökörésztél. Mi ezen az árverés?"


Mivel nekem hozta be úgymond az autót, nem volt szép tőle egyenes válasz helyett sumákban eladni miután előzőleg beleegyezett az átvizsgálásba.

Legközelebb, ha lesz ilyen, majd "tökörészés" helyett vakon beleugrom.Jó?

2023. febr. 3. 13:56
 6/23 anonim ***** válasza:
85%

Írtatok szerződést, hogy neked hozza be? Fizettél foglalót érte? Kifizetted a vételárat?


Melyik feltétel áll fenn?

2023. febr. 3. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
43%
Na ezaz! Gondolom semmiféle szerződés nem volt kötve, hogy azt az autót kizárólag neked hozza be! Innentől kezdve egy hibás van, az pedig te vagy.
2023. febr. 3. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
83%

Ha még a "megrendelés" előtt egyezett bele az átvizsgálásba, akkor tök igazad lenne, de behozás után vizsgáltatni, az már nálam necces.

Eladta? Megértem, hogy fújsz rá, de ha átvizsgálás után közlöd, hogy kösz nem kell, akkor ő mit csinál?

Másik ember jött, vitte, neki no problem..

Én megértem.

2023. febr. 3. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:

"Biztos a másik nem akarta átvizsgáltatni az autót. Az autónepperek gyorsan akarják pörgetni az üzletet, és indulni vissza egy új autóért."


Azért a neppernek sem kell annyira sietni, hogy a nekem igért árut már másnap el kelljen adni miután a megtekintés napján azaz előző napon még

simán beleegyezett az átvizsgálásba. Szerintem az esetnek több tanulsága is van.

2023. febr. 3. 14:08
 10/23 anonim ***** válasza:
Szerintem is
2023. febr. 3. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!