Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » A te átlagos autóhasználati...

A te átlagos autóhasználati szokásaiddal mennyi ideig tart ki egy szett gumiabroncs?

Figyelt kérdés

2023. febr. 7. 12:54
 1/5 anonim ***** válasza:
52%
Hát az is olyan átlagosan tart ki.😂😅😄
2023. febr. 7. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
87%

Évente 25-30e km-t gurulok, de külön téli-nyári szettet használok. Főleg autópályán közlekedek hosszabb utakon, egyenletes tempóval. Kevés a gumiradírozós kanyargás, városi manőverezés közben kormány álló helyzetben tekergetés, meg a fékezés-gyorsítás.

Így általában előbb öregszik el egy szett gumim, minthogy a kopásjelző közelébe kopjon.

2023. febr. 7. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
80%
Nekem van egy 30-35 ezres futásteljesítményem az évben és ebben minden típusú utat érintek. Tekintve, hogy kanyarokkal teli utak vezetnek a munkahelyem és a lakóhelyem között, így legfeljebb 2 évet bír a nyári gumi. Itt inkább a széle kopik el, mintsem a profil. A téli kevesebbet megy, ezért tovább bírja. Jah és hozzáteszem, hogy nem szoktam hagyni, hogy a gumis idő előtt elszedje tőlem a gumikat arra hivatkozva, hogy rosszak, ugyanis később szeretnek kereskedni a használt gumikon...
2023. febr. 7. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
41%

Nekem 2 évet bírt ki egy nyári szett. Tavaly 23 ezer körül mentem nyárival, előtte 20at.

Télit nem tudom, azt csak októberben vettem.

2023. febr. 7. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Szolovjov ***** válasza:
Nekem 10 év alatt sem kopik el. Hamarabb elöregszik. Sosem néztem évente mennyit megyek, szerintem olyan 8 ezret.A többit azt motorkerékpárral.
2023. febr. 12. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!