Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Hogyan szúrhatja át egy szeg...

Hogyan szúrhatja át egy szeg a gumiabroncsot?

Figyelt kérdés
Útközben kaptam egy defektet, egy szeg beleállt az abroncsba. De egy valamit nem értek. Ha ugye volt egy szeg az úttesten, az szinte kizárt hogy a hegyével felfelé álljon meg. Akkor hogyan lehetséges hogy mégis úgy beleállt az abroncsba?

2023. jan. 31. 09:13
 1/8 anonim ***** válasza:
26%
Rafináltak ezek a szegek.
2023. jan. 31. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
86%

Hátsó defekt?


Tipik, hogy az első kerék átmegy rajta amitől "felpattan" és ha a csillagok állása pont szerencsés akkor van rá esély, hogy a hátsó kerék pont úgy kapja el, hogy bizony felfele áll a szeg.

2023. jan. 31. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
86%
Úgy, hogy vagy az első kerék dobta meg, és a hátsó alá hegyével szorult, vagy egy előtted haladó dobta meg, és ahogy pattogott az úton, bármelyik kerékkel ráfuthatsz szerencsétlenül.
2023. jan. 31. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
29%

Az úgy volt, hogy egy fárasztó nap után,pihent a szeg az úton.

Hirtelen eszébe jutott, hogy el kellene menni csajozni.

Mondta is magában, na én most felállok. ;)


....na ekkor jöttél Te az autóddal.

2023. jan. 31. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Én esetleg arra gondoltam, hogy ahogy a szög hevert az úton és a kerék elérte a fejét, az felpattant egyenesen a kerékbe. Ugyanúgy mint amikor az eldobott gereblye fejére lép valaki.
2023. jan. 31. 10:42
 6/8 anonim ***** válasza:
Ó azok a derék-szögek. :)
2023. jan. 31. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
37%
Ahhoz szerintem túl kicsi a feje... Esetleg ha az a palaszeg vagy minek mondják, aminek jóóó nagy feje van, azzal simán megtörténhet az is.
2023. jan. 31. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 NTBS ***** válasza:
Rossz szögből érte.
2023. jan. 31. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!