Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » A következő nagy dobás a...

A következő nagy dobás a dinamikus kilométeróra lehetne?

Figyelt kérdés

Arra gondolok, hogy kis sebességekbél többet mond, ha m/s-ban jelzi ki az óra a sebességet, míg nagy sebességeknél inkább a km/h óra mond többet.


Manapság már minden kijelző, a kilométeróra is, így egyszerűen meg lehetne oldani, hogy különböző tartományokban különböző mértékegységben mutassa a sebességét, mindig abban, amiben a legtöbb információt ad a kijelzés.



2023. febr. 8. 18:56
1 2 3 4 5
 31/44 anonim ***** válasza:
85%
Könyörgöm tiltsák már ki innen ezt a szerencsétlent!
2023. febr. 22. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/44 anonim ***** válasza:
100%
Kilométer / másodperc legyen a mértékegység :D
2023. febr. 22. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/44 Alex Fly ***** válasza:
88%
Mivel a KRESZ tartalmazza az egyértelműség miatt,hogy minden sebességérték km/h-ban értendő, így az elképzelésed csak jáoszt okozna. Nem vagyok meggyőződve arról, hogy egy m/s-ban kijelzett értéket az egységsugarú áltagjárművezető azonnal át tudna váltani km/h-ra -szemben azzal, ha már eleve a trendeletben írt mértékegységben írja ki az órája.
2023. febr. 22. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/44 anonim ***** válasza:
90%

Megyek lakott területen ahol 50km/h a megengedett.

A kérdező "jóvoltából" az újra kalibrált órám 13.888-at fog mutatni.

Aztán belefutok egy sebességkorlátozásba ahol a tábla szerint csak 30km/h-val lehet menni.

Akkor nekem azonnal tudnom kellene, hogy max. 8.333 m/s-ot mehetek?

Szerintem ez egyáltalán nem életszerű. :(

2023. febr. 22. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/44 Alex Fly ***** válasza:
88%
@32: inkább öl/miatyánk...
2023. febr. 22. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/44 anonim ***** válasza:
85%
Én járok futni de mindig kilométerben mérem a távot és a sebességet is km/h mérem. És azért nem futok 30km/h felett 😂
2023. febr. 22. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/44 anonim ***** válasza:
68%
Lusta voltam visszaolvasgatni, de ez nem az oldalra világítós lámpás, világítós utas, központból autót megállítós meg ki tudja még milyen kérdések folytatása?
2023. febr. 22. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/44 anonim ***** válasza:
100%
Az az. Korábban a vasút terén akart nagyot alkotni: súrlódóréteggel vonta volna be a síneket, egymásra pakolt volna két konténert a konténerszállító vonatokon és akkus villanymozdonyokat járatott volna a villamosított vonalakon. Úgy látszik, az agyában az ész helyén is szorgalom van.
2023. febr. 22. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/44 anonim ***** válasza:
66%
Huhh tényleg azok is voltak akkor jó, nem csak én sejtettem a dolgok mögött rögtöna zt az ürgét. :D
2023. febr. 22. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/44 anonim válasza:
66%
És a jenkiknél? Ott mérföld van akkor mi van? Mert 1 m/h nem ugyan annyi mint 1 km/h
2023. júl. 18. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!