Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Honnan tudnék beszerezni...

Honnan tudnék beszerezni ilyen Suzukit?

Figyelt kérdés

[link]


Tudom, hogy a Lacetti is ilyensmi módon néz ki, de nekem célirányosan Forenza kellene a 2 literes motorral, automata váltóval, oldaljelzőkkel. (Lacetti nincs ilyen paraméterekkel.) Nagyon tetszik az egész úgy, ahogy van.



2023. febr. 8. 21:30
 1/8 A kérdező kommentje:
A használt autón van egy, de eléggé le van harcolva, ha esetleg valaki azt linkelné.
2023. febr. 8. 21:33
 2/8 anonim ***** válasza:
Amerikai piacra van ez így megcsinálva. Hozathatsz be Amerikából, de nem fogja megérni.
2023. febr. 8. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Ááá, ilyen régebbi autónál nem éri meg, ráadásul nagyon szigorú a forgalomba helyezés, euro 6-os motor alatt necces manapság bármit is forgalomba állítani.
2023. febr. 8. 21:55
 4/8 A kérdező kommentje:
Az ukrán piacon is van pár szerintem belőle, ott viszonylag sok az amerikai piacos autó, de onnan is ugyanúgy be kell hozatni, mivel Ukrajna nem uniós ország.
2023. febr. 8. 21:57
 5/8 anonim ***** válasza:
5 évvel ezelőtt Szegeden volt egy egész szép kék egy kereskedésben. Nézegettem, de akkor letettem róla.
2023. febr. 8. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Mégis hogy lehet egy ilyet egyáltalán észre venni?

Egy semmit mondó külső, pont olyan mint egy opel vagy a suzuki.

2023. febr. 9. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Nem tudsz felhergelni ezzel a hozzászólással, kinőttem már belőle. Valakinek ez tetszik, ennyi. Én nem másoknak veszek autót, hogy villogjak vele, hanem magamnak. Nem érdekel más véleménye, úgyis én fogom vezetni.
2023. febr. 9. 08:53
 8/8 anonim ***** válasza:

#7-es..tíz évvel ezelőtt itthon is lehetett kapni, de a japók qurva drágán adták. Igaz, mindent tudott, valódi minőségi autó volt.

Talán Bécsben nézd meg, egy próbát megér.


Ha ennyire kell(megértem)akkor keresd fel az itteni suzuki vezérképviseletet külső Budaörsön, a Metro mellett. Azok tudnak segíteni. Ott japánok(is) dolgoznak.

2023. febr. 9. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!