Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Miért kell eddig csinalni egy...

Miért kell eddig csinalni egy szerencsétlen jogsit????

Figyelt kérdés

már 1 éve nekiálltam ennek a sz@ros jogsinak és még mindig nincs meh

miért kell enyit levezetetni egy emberrel? nem olyan nehéz vezetni bárki megtanulja othon de az oktato meg hogy igy fogd a kormanyt ne úgy fogdjad rosszul nyomod a pedalt ne ilyen ívben kanyarodj ez nem jo az nem jo

mit kell ezen enyit problemázni? nem mindegy hogy fogom a kormanytot vagy mekora ivbe n kanyarodók? balesetet nem fogok okozni akkor nem mindegy?

amugyis már elötte is vezettem kocsit meg foldúton ofrodoztunk tudom én vezetni miért nem eleg egy kresz vizsgaa aztan aki akar menjen egybol vezetés vizsgazni? mar egy vagyotn ráköltottem tobbet mint amenyiert megvettem a autómat



2023. febr. 11. 21:51
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
93%

Hát persze, neked is a víredbe van a vezetés😅🤣😱

Kanyarodni se ott kanyarodunk ahol akarunk hanem a szabályt azt bekell tartani.

2023. febr. 11. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
97%
Azért hogy ilyen pancserek mint te ne öljenek meg valakit. Nem véletlenül vannak a szabályok úgy ahogy.
2023. febr. 11. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
96%

Ha úgy vezetsz, ahogyan írsz, akkor inkább biciklivel közlekedj!

Nem véletlen vannak a szabályok! Nem véletlen kell azt a kormányt úgy fogni, ahogyan kell. Nem véletlen kell úgy kanyarodni, ahogyan kell. Stb.

2023. febr. 11. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:

mit ölnek meg?

a vezetés az gyakorlatrol szol nem a hozza nem értőktol fuzetbe irt sorokrol

nem atol kerulom ki z embert hogy mi van leirva hanem hogyan elkanyarodok melette

2023. febr. 11. 22:09
 5/20 anonim ***** válasza:
95%
Azért, hogy az olyanok, mint te ne kapjanak könnyen jogosítványt. Ahogy hozzáállasz az egészhez én nem is adnék neked egy jó darabig még. Nekem egyébként összességében kevesebb, mint egy év alatt megvolt, szóval csak te vagy béna.
2023. febr. 11. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:

mit vagyok béna

folduton ugy szoktunk menni hogy te az elnem tudod kepzelni legtobb ember aki az utcan vezet elso kanyarba oszetorne magat terepen aztan ne mondja meg nekem az oktato tudom en hogyan fogjam a kormanytot

2023. febr. 11. 22:12
 7/20 anonim ***** válasza:
94%
Tudod mit? Fogd úgy a kormányt, ahogyan akarod. Így legalább tuti megbuksz!
2023. febr. 11. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
93%

Az, hogy hogyan fogod a kormányt az pont egy olyan dolog, ami nem mindegy. Ha vészhelyzet van, akkor nem fogod tudni elkerülni, talán még nem is tudod időben lereagálni, ha csak lazán fél kézzel vezetsz, mert te vagy a Jóska.

A kanyarodás íve is ilyen, általában más közlekedők is vannak az úton.

A földutas kalandjaidról annyit mondanék, hogy gondolom nem sokan jönnek ott szembe, és a kreszre is szartok nagyból. A vezetésnek nem az a legnagyobb része, hogy megtanulod hol vannak a pedálok meg a duda, hanem az, hogy már tudod az előtted/melletted/mögötted lévő mit fog csinálni, és annak megfelelően te már úgy reagálsz.


Persze egy sikeres vizsga után kicsit elhiszi az ember, hogy ő mekkora király, de hidd el nekem, hogy amikor pályán csapatod a külső sávban, vannak mögötted is, a belső sáv is tele van és a felhajtóról a te helyedre már jön be a kamion, az nem lesz annyira vicces pár hónapos jogsival, tapasztalatból mondom.

2023. febr. 11. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
84%

Remélem soha nrm kapsz jogsit. SOHA!

A közlekedés nem gépkezelés. Az arcod nagyon nagy.

2023. febr. 11. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
92%

Nagyon ellened van itt mindenki 😅


Gyakorlott autó kezelő vagy, de a sikeres jogsihoz be kell tartanod pár szabályt, amiket csak azért sem csinálsz úgy élőben.


1. Kormányfogas x-y-z szögben. Oktatója válogatja. Egy kéz, alul fogás nem játszik.

2. Körforgalomban jobbra tartás, íven. Így zavarják meg a tanulók a körforgalmat, mielőtt kitűzünk előlük.

3. Összevissza indexelni, ha már átment a kereked a sávon, Y megforduláskor, stb.



Ezekkel együtt tanítanak jó dolgokat is.

Több sávos úton jobbra tartás van. A szándékunkat előre jelezzük. Elsőbbség szabályok.



Szóval tanulj meg átmenni ezen a számodra csak szabálykövetésről szóló vizsgán, neked megvan technikai rutin.


Hajrá!

2023. febr. 12. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!