Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mit lehet csinálni ha a sok...

Mit lehet csinálni ha a sok nyomorék nem tud kiszálni az autójukból?

Figyelt kérdés
Szóval az a helyzet hogy van egy drága autóm ( amit úgy vettem hogy 0 azaz 00 karmolás,horpadás semmi nem volt) és most van egyik ajtón 2 a másikon 1 a másik oldalon még vagy három kisebb horpadás ami ajtó rányitásra utal. Egyszerűen nem értem hogy lehet ilyen szerencsétlen valaki hogy rányissa a másikra az ajtóját... Nos ezekkel mit lehet tenni illetve hogyan előzhetőek meg ?

2015. nov. 6. 13:53
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
37%
Bosszankodni lehet. :D
2015. nov. 6. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:

Sok balf#sz ember. A fejüket a szélvédőjükön verném szét. Én a hátsó parkolókba szoktam állni és inkább gyalogolok 100 métert is ha kell. Mélygarázsban, plázában keresek oszlopot vagy egy szélső parkolót és csutkára a szélére állok. A legrosszabb esetben beállok valami drága, jó állapotú kocsi mellé. Ha valami f0stalicska mellett tudok csak megállni mindig remegő gyomorral hagyom ott az autót. Ilyen szerencsére ritkán van.


Ha nem jött le a festék, akkor fényezés nélküli horpadásjavítást ajánlom. Nekem láthatatlanra megcsinálták a hibákat.

2015. nov. 6. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%

A bevásárlóközpontban a bejárathoz képest a legtávolabbi sarokban dobod le az autót.


Ha nem bevásárlóközpont, akkor a parkoló olyan részére, ahol senki nem áll.


Olyan helyen, ahol nincsenek felfestve a parkolóhelyek és a sor végére tudsz állni, elve nagyobb oldaltávolságot hagysz a melletted lévőtől. A másik oldalt így sem tudod levédeni.

2015. nov. 6. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
Talán egy jobb ajtóvédő díszléc segít.
2015. nov. 6. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%

Nem bénák, csak parasztok és csesznek rá.


Amit tehetsz:

- Minél messzebb parkolsz a bejárattól úgy csökken a tahó faktor

- Úgy parkolj, hogy ne legyen melletted hely (pl. oszlop / fa mellé)

2015. nov. 6. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:

Lefóliáztatod az autót. Vagy legalább az ajtókat, sárvédők környékét.

Vehetsz rá rányitás elleni védelmet

[link]

2015. nov. 6. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
41%
A fólia aztán véd a horpadás ellen...
2015. nov. 6. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
29%
Miért is ne jönne kötelezően egy kötekedő f..... Ezért írtam a második lehetőséget, de azt is meg kellett volna nézni ugyebár. A fólia a karcok ellen véd, de ha érdekel láttam már összeb...ott oldaló autót, amiről csak lehúzták a fóliát és olyan folt mint az épp.
2015. nov. 6. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 veterán vas ***** válasza:

Valóban, ebben az esetben sokféle dolgot tudsz tenni. Lehet dühöngeni, szidhatod ismeretlen emberek mamáját, kaphatsz idegbajt, kiszámolhatod az autód értékcsökkenését, vagy akár be lehet írni a Gyakorikérdések.hu-ra. ;)


Azzal ténnyel viszont számolnod kell, hogy ettől még továbbra sem múlnak el a horpadások, és a bunkó ajtónyitogatók sem lesznek figyelmesebbek.

2015. nov. 6. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
0%
# 8 Nem az én bajom, hogy a nyilvánvaló hibádat káromkodással és támadással próbálod leplezni. A kérdésből egyértelműen kiderül, hogy horpadt az autó karosszériája, nem pedig karcolódott. A válaszodban szereplő kép linkjét pedig megnéztem, passzol a témához, így erre nem is reagáltam. Nehéz lehet ekkora arccal élni.
2015. nov. 6. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!