Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen ez a Xado motorolaj?...

Milyen ez a Xado motorolaj? Bele merjem önteni a motorba? Jobb lehet mint egy LiquiMoly, vagy Mobil, Castrol?

Figyelt kérdés
2023. febr. 12. 17:56
 1/6 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom, én is gondolkoztam rajta. Sokan dícsérik de ukrán gyártmány.
2023. febr. 12. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Ezt nem is tudtam hogy U-krán.
2023. febr. 12. 18:32
 3/6 anonim ***** válasza:

Szakember ezen a weboldalon tanácsot nem ad. Olvass utána szakfórumokon, ahol nincsenek 13 éves Pistikék.

Vagy hívj fel a Xado olajakat forgalmazó céget, és lehetőség szerint technikussal beszélj.

2023. febr. 16. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Hát ja a valódi hozzáértők offolták ezt az oldalt, a 13 éves mindenhez is értő Pistikéknek meg lehet magyarázni.
2023. febr. 16. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nekem jó tapasztalatom van vele. VW 504/507 olajukat használtam. Felhasználóként nem lehet biztosan eldönteni, hogy x vagy y olaj a jobb.

Tudtommal a cég kenőanyagai Hollandiában készülnek, csak a cég ukrán.

2023. márc. 11. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Egyetértek az előzővel, felhasználóként te nem tudhatod, hogy melyik jobb vagy rosszabb. Ahhoz labor körülmények kellenek.
2023. márc. 12. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!