Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Pest megyében van olyan...

Pest megyében van olyan hosszú, egyenes jó útburkolatú szakasz ahol mások veszélyeztetése nélkül kipróbálhatom az autóm végsebességét?

Figyelt kérdés
2023. febr. 14. 14:57
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
33%

#9

Azzal kezdtem, hogy nem javaslom. Egyébként nem 230-rá gondoltam, inkább 200-rá, az még nem olyan durva. Lehetni lehet bármi, de ha jól belátható a szakasz, akkor bőven lesz ideje lelassítani, mire egy másik jármű mellé érne. Ha teljesen üres pálya, akkor nem lesz senki, aki kimenjen elé.

2023. febr. 14. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
"Senki ne legyen álszent," imádom az ilyen felfogású betegeknek bevágni a 24-es katétert a farkukba, ha netán mégis balesetet okoznak.
2023. febr. 14. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:

#12

Milyen felfogású?

Ha mindenki olyan kis jó tündér lenne, amilyennek itt mutatja magát, akkor az országúti 100-as tempóm mellett nem előzne meg senki, nem lenne minden nap 4 halálos baleset a híradó elején és nem csordában érkeznének 180-nal az Audik a belső sávban.

Garantálom, hogy saját hibás baleset miatt nem fog senki semmilyen katétert felhelyezni nekem, mert normálisan, az útviszonyoknak megfelelően közlekedem.

Leírtam a kérdezőnek, hogy hol vannak egyenes szakaszok (a kérdésre válaszolva), illetve hogy nem javaslom az ilyesmit. Arra az esetre, ha mégsem bír a vérével, tanácsoltam olyan időszak választását, amikor üres az út és nem veszélyeztet senki mást, lényegében lesz egy üres pályája. Rosszabbul járunk, ha a megfelelő információ hiányában egy délutáni csúcsban próbálja meg a dolgot mondjuk az M2-esen.

2023. febr. 14. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
100%
Az ilyen felfogást nem rád értettem,hanem arra aki nem vesz meg egy jegyet magának mert annyira fillérb@szó, hogy nem éri meg neki. Akkor sem való semmilyen közútra ez a sebesség,ez a véleményem. Nyilván nem gondoltam komolyan,szarkazmus volt részemről. Bírjon a vérivel fizessen olyan helyet ahol probalgathatja a sebességet.
2023. febr. 14. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
100%

#14

Korrekt, egyet értek.

Bár azt nem értem, hogy az előző válaszok miért említik a Hungaroringet, ott egy átlagos autó aligha el tudja érni a végsebességet. :)

2023. febr. 14. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
M6, egyébként fizesd ki azt a pályanapot és kész. Az a tuti
2023. febr. 15. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
100%
#14 vagyok, azt még hozzá tenném, hogy a kérdezőnek 99%, hogy nincs meg az a vezetéstechnikai tudása amivel biztonságosan tudná kezelni az autót ekkora sebességnél. Nem vagyok szent, sem tündérke. Hajtson gyorsan aki jól tudja kezelni az autót, de azok nem a gyakorin kérdezgetnek ilyen stílusban. Ezért is nem kelk neki javasolni helyszíneket. Kb. olyan, mintha a 15 éves unokaöcsém írta volna ezt ki.
2023. febr. 15. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
27%
Az ilyen gyökér kérdező, ha komolyan gondolja remélem úgy jár mint a sportoló csaj vagy legutóbb az astras csávó...
2023. febr. 15. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!