Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Eger Rallyn melyik a legjobb...

Eger Rallyn melyik a legjobb szakasz/ szakaszok?

Figyelt kérdés

melyik a legjobb szakasz ? kinek mi az észre vétele ?

tavalyit be linkleltem hogy könnyebb legyen :) MOST MONDOM NEM AZÉRT KÉRDEZEM HOGY VITA LEGYEN .... csak hogy melyik a legjobb szakasz mert már a Terpes Bátori elág unalmas :) [link]



2018. febr. 12. 20:45
 1/3 A jó édes ***** válasza:

Amelyiken a legkevesebb a köcsög. De viccen kívül. Tényleg, az Eger rally hagyományosan a legnézhetetlenebb futam az egész ORB naptárban a rendetlen nézők miatt - szemetelnek, részegeskednek, magukra gyújtják az erdőt - mintha valami focimeccsen lennél.

A szakaszok amúgy szerintem élvezhetőek lennének, bár mióta a közútkezelő tojik az Eger környéki utakra nem mehetnek akárhova, de pár éve beraktak néhány mátrai szakaszt, az nagyon élvezetes volt.

2018. febr. 12. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
ezzel egyet értünk sok a köcsög ! bár volt benne részünk Terpesi szakaszon vontató kötéllel nyakon vertem a palit jött még utána pár néző és le rángattuk a pálya széléről mert hiába szóltunk neki gyere be ő nem NEKI NE DUMÁLJON SENKI ! Pont Herczig jött ezzel el mondtam mindent :P ha ott marad a pali vége a futamnak ! Szemét hat igen nem nagy dolog vinni egy szemetes zsákot ha nem is viszi el ott hagyja az út szélén és össze szedik ( haveromnak pont eger rally előtt van szülinapja és eger rallyn tartotta és őt is össze kelett szedni ) lattuk futam végén jött egy autó és ami zsákban volt szemét dobalátak a futóra de ahogy reggel elfért a kocsiban ... úgy haza felé is az első konténerig ! meg ugye a szervezés is hangos autóra ra indítjak az elő futókat meg a mezőnyt ... ezért is keressük jöbban a faluktól meg egertől távolabb lévő szakasz középeket mert oda már nem nagyon jönnek fel a barbárok divatból rallyra járok ! akkor majd nézünk valami Mátrai szakaszt Verpelét -Egerszalók :P
2018. febr. 12. 22:31
 3/3 A kérdező kommentje:
mi is szoktunk inni de azért viselkedni is :)
2018. febr. 12. 22:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!