Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mennyibe fáj most egy műszaki...

Mennyibe fáj most egy műszaki vizsga?

Figyelt kérdés

Néztem neten, de 15-40-ig láttam mindenféle árat.

Ennek nem hatósági ára van? Nem mindenhol ugyanannyi?

Egy Suzuki Ignist kéne vizsgáztatni....



2023. febr. 14. 21:05
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
Neked 60 lesz csuszó pénzzel együtt.
2023. febr. 14. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Azt neked kell fizetnem?
2023. febr. 14. 21:31
 3/6 anonim ***** válasza:
0%
Jöhet nekem is, ide elég 50.
2023. febr. 14. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Komoly válasz is legyen, igen, hatósági ára van, persze a vizsgaállomásoknak is van mozgásterük valamennyi, de jellemzően egy 25 ezer Ft lesz. Esetleg érdeklődj a vizsgaállomáson, ahova viszed.
2023. febr. 15. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 krwkco ***** válasza:
100%

A hatósági ár 16 290 forint. Ezért a műszaki-vizsga állomáson végigviszik a soron. (A pénz kb. fele az államnak megy a semmiért.)

Ha valami nem stimmel, rögtön visszaveszik a forgalmit. Nagyon kevés olyan hiba van, ami megengedett.

Egy vizsgasorral rendelkező szervízben vagy az Autóklubbnál azért kérnek többet, mert előzetesen átvizsgálják az autót, hogy ne bukjon meg. Pl. az Autóklub tavaly ősszel kb. +8ezret kért az előzetes átvizsgálásért. (És adott egy 1 éves diszkont tagságit.)

2023. febr. 15. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
20 ezer volt kereken 1 hónapja.
2023. febr. 15. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!