Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ford fusion első autónak?

Ford fusion első autónak?

Figyelt kérdés

első autó vásárlás előtt állok, a fusion az ami tetszik is és sok jót olvastam róla. 1millió környékén vennék, mert első szervíz, átírás stb stb úgyis összesen 1.5 millióba lesz. Van ilyen autóval tapasztalatotok? Benzin vagy dízel? 1.4es tdci motorral néztem, mert azzal nem fogyaszt sokat. az jó motor? vagy inkább 1.4 vagy 1.6 benzin?

tapasztalatokat, véleményeket várnék, elsősorban fusion tulajoktól.

Előre is köszönöm.



2023. febr. 19. 09:58
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
0%

inkább a suzuki ignis


A ford egy probléma halmaz

2023. febr. 19. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Fusion-ok megbízhatóak, nincsenek agyon elektronikazva, apámnak 12 éve van egy 2007-es 1.4-es benzines, soha nem volt gond vele, nagyon megbízhatóaj működik. Én mindenképpen benzinest ajanlanek, az 1.4-es 80 lovas bőven elég bele, hiszen egy megemelt kisautó végül is, de az 1.6-os benzines még jobb, alig eszik többet, és megy, mint az ökör.
2023. febr. 20. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
az 1.4es mennyit eszik nektek? (és persze hol használjátok?)
2023. febr. 20. 17:38
 4/11 anonim ***** válasza:
89%
Hát mi főleg városban, ott 7.5 országúton 5.5 körül. Néha pályán Győrbe M.ovarrol. Érdekes, de ott is megfelelő a gyorsulása, nyomatéka. Előtte Ignisunk volt, az könnyebb és erősebb is volt (93 le kontra 80), de nem tűnik a Fusion sokkal lomhabbnak, sőt... Ja és magas építése ellenére kiváló az uttartasa, de ez a Fordokra általánosan jellemző, úgy tudom, hogy a Fusion autók alatt az egyes Focus futóműve van. Egy Ford "majdnem" fanatikus. Jó választást az autóhoz (ha ezt a típust vennéd), nem fogod megbánni, csak a kínálat tetejébol érdemes választani. Vásárlás előtt átvizsgálni, próba kör stb, ha a kereskedő nem engedi vmelyiket, akkor onnan húzni el, mint a vadlibak.
2023. febr. 20. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

A fusion a fiesta padlólemezére épült, igy a fútómüvét is a fiestától örökölte...



Ignis 100 szor jobb:)

2023. febr. 20. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
az ignis miben jobb pontosan? kényelem, futómű, motor, alkatrész ellátottság? vagy minden felsoroltban?
2023. febr. 20. 19:48
 7/11 anonim ***** válasza:

megbizhatóság, fentartási költségek, teljesítmény


Az ignis-hez minden nagyon olcsón kapható

Csak 1-2 példa... a kuplung bowdenes, 2200 forintért cseréltem tavaj(nem vicc tényleg ennyibe kerül) a kicserélése 5 perc.

Kopo alkatrészek fillérekért vannak

És mivel magyarországon gyártották a gyári alkatrészek is olcsók.


Ha a fentartási költségek és a megbizhatóság a legfontosabb akkor az IGnis sokkal jobb választás mint a ford fusion.

És háát egy 15 éves vagy idősebb kisautónál mi az ami foöntosabb a fentartási költségeknél?


10 ból 9 autoszerelő az ignist ajánlaná a fusional szemben

Ez tuti:)

2023. febr. 20. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
és van még esetleg valami jó választás 1millió környékén?
2023. febr. 20. 22:45
 9/11 anonim ***** válasza:
Hogyne, Mitsubishi Colt pl.
2023. febr. 21. 04:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
köszi, és tudom tudom keressek rá, de a Colt-ból melyek a jo motorok?
2023. febr. 21. 06:57
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!