Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Első kocsinak Honda civic 1.6VTI?

Első kocsinak Honda civic 1.6VTI?

Figyelt kérdés
Nem száguldozásra használnám, de azért néha jólenne érezni, hogy van alattam pár paci! Kb. mennyit eszik? Vagy kezdjek inkább gyengébb autóval?
2010. okt. 5. 14:57
 1/8 A kérdező kommentje:
Itt egy példa: [link]
2010. okt. 5. 14:59
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

A lehetö legjobb választás! Mért kezdenél kisebbel? 80 lovas kocsit is ugyan ugy össze lehet törni mint 160ast. És igen jobb érzés oylan kocsit vezetni ami teli van loval mint átlagosat.

városban 8at tuti megeszeik hanem többet városaon kivül 7körül.Ha viszont nyomod neki akkor 11-12 l is megehet.

2010. okt. 5. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
És mennyit kell rá költeni, ha veszek egy 10év körülit? Sok baj van vele? Alkatrészek drágák hozzá?
2010. okt. 5. 16:56
 4/8 anonim ***** válasza:

Ha jot fogsz ki semennyit. Az alkatrészár relativ mihez képet?! de amugy átlagos jah és mivel hogy honda nem a szervizlakoságárol hires...bár én inkább a helyedben szétnéznék egy kicsit nem tul elönyös kereskedésböl venni. Persze magánszemélytöl is ugyan ugy lehet venni rossz autot. Nah de legalább ott látod a tulajt beszélsz vele esetleg még a szomszédokat is meg lehet kérdezni hogy hogy volt aza kocsi használva(most lehet sokan kiröhögnek de 1 millio nem kis pénz és sztem nem mindegy hogy az ember sz@rt vagy autot vesz a pénzéért!!!)

A használt honda vásárláskor ugyan aza baj mint a többi használt sport kocsi vásárlásakor... a honda közkedvelt kocsi a sportos vezetök számára igy soka széthajtott belöle DE viszont ha találsz egy megbecsültet az a életed végéig elég lessz ha vigyázol rá!

Ahol én lakok több autoszerelönek és autosboltosnak is hondája van! Hogy mért?! hát nem a semmiért...

2010. okt. 5. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Én is VTi-t szeretnék majd első kocsinak.

Sokat olvastam róla és senki se panaszkodott rá, na meg a 160-Le-vel nem probléma az előzés.

A fogyasztásával barátkozni kell mert a 7-10L nem kevés, bár a családi kocsink is fogyaszt ennyit és elég lomha.

Elég drága kocsi, 4 évvel fiatalabbat kapsz 1 millióért vmi másmilyen márkából.

2010. okt. 5. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Jó helyen jársz, de az igaz, hogy széthajtottat nemszabad venni.

Nézz jól körül, Honda, Toyota, Nissan, Daihatsu egyformán jók, válogass, probáld ki mindet.

Egyikel se járhatsz rosszúl.

2010. okt. 5. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nissan, Daihatsu - előző erre annyit fizetsz, hogy mégegyszer kifizeted az autót! jó ez a honda, énis ilyet akarok, de könyörgöm, a nissanokat meg a kínai szarokat hadjátok már! nissan káskája van ismerősünknek, annyi baj van vele, mint a navarával. őkis: milyen jó a nissan így úgy :S most próbálják eladni. ja és x-trélt is hagyd ki. honda, vagy valami újabb fiat lenne jó neked, és ha honda akkor benzines, mert nekik van a legjobb benzinesük. ja és még valami alfa 147 ilyenek 145, azok is jók, főleg jtd dízellel! sok szerencsét a vásárlsához!
2010. okt. 7. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Én első autónak vettem VTi-t. Nem bántam meg, mert iszonyat jó kocsi. Ja és nem muszáj vele száguldozni mint sokan a Hondésokról hiszik. Teljesen normális közlekedésre is alkalmas :)
2011. ápr. 11. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!