Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Motor biztonságos leparkolása?

Motor biztonságos leparkolása?

Figyelt kérdés

Van egy motorkerékpárom, amit eddig garázsban, elzárva parkoltam. Most olyan helyzetbe vagyok, hogy egy jó darabig utcán kell majd állnom vele.

Mi a legbiztonságosabb módja a parkolásnak? Riasztót nem szívesen tennék bele, mert aggódom, hogy bekapcsol akkor is, ha nincs baj, és a szomszédság panaszkodna, azonban nem szeretném, hogy idegenek babráljanak vele.


Válaszokat előre is köszönöm.



2023. febr. 22. 10:57
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Lakat. Ha nem tartod elegendőnek, akkor nyomkövető.
2023. febr. 22. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 L.. István ***** válasza:
100%
Használod? Mert ha nem akkor csak keresnék-bérelnék neki valami tárolót. Ha más nem valami haveromék udvarán.
2023. febr. 22. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 veterán vas ***** válasza:

Nálunk a szomszédban 5-6 motoros közösen bérelnek egy panelgarázst.

A 20 ezret ha szétdobod.....havi 4 ezer alatt kijön.

Biztonságban vannak a motorok, tárolod a kereket, sisakot, szerszámokat.

Aki barkácsolós tipus, annak van helye szerelni, sőt még egy hétvégi bulihelynek sem megvetendő. ;)

2023. febr. 22. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
#3 Mondjuk megnézem én azt, hogy 5 motorral egy kis garázsban hogy fognak szerelni, meg bulizni ott. :D
2023. febr. 22. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 L.. István ***** válasza:
#4: Nyilván a mocikat addig kitolják :-)
2023. febr. 22. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

Most egyenlőre még nem használom, addig van hol tárolni. A probléma, hogy messze van tőlem. Amint bejön a stabil meleg idő, naponta szeretném használni.


A lakatos megoldás jó lehet. Hogyan érdemes kivitelezni? Láncot, vagy biciklizárat a kerékre lakatolom, az biztonságos megoldás?

2023. febr. 22. 12:43
 7/12 L.. István ***** válasza:
#6: Tegyél rá vagy 2-3-at, különféléket, és ahogy a kerékpároknál is ne csak úgy magában, hanem valamihez hozzá is legyen lakatolva, pl. lámpaoszlop, különben bedobhatják egy furgonba seperc alatt és el a naplementébe.
2023. febr. 22. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Értem. Ez jó megoldásnak hangzik. Nem illegális oszlophoz kötni a motort?
2023. febr. 22. 13:39
 9/12 L.. István ***** válasza:
#8: Nem. Csak ne legyen útban senkinek-semminek.
2023. febr. 22. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a segítséget!


Már tudok is egy oszlopot, ahol nem lesz útba sem a gyalogosoknak, sem az autóknak. :)

2023. febr. 22. 14:53
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!