Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Jogosítványnál kell még...

Jogosítványnál kell még "plusz" pénzt fizetni, hogy ne buktassanak meg?

Figyelt kérdés
Van aki azt mondja oktatónak 5-10 és akkor nem húznak direkt meg, van aki azt mondja, azért húznak meg, mert leakartad fizetni az oktatót. Most akkor mi van? Van valakinek tapasztalata?
2010. okt. 5. 16:38
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

Pesten jobb, ha fizetsz;)

Különben soha nem mész át.


Gyere le Zalaegerszegre itt tisztességesen értékelik a vezetési tudásodat.

2010. okt. 5. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
74%
Pesten is sokan vannak akik korrektek. De kevesebb az aki direkt buktat, inkább a hülyék nem tudnak másképp jogsihoz jutni.
2010. okt. 5. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
44%
Tanulj meg vezetni és nem fognak megbuktatni...
2010. okt. 5. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Én Érden vizsgáztam egy igen jó tanárnál, fel se merült bennem ez a kérdés.
2010. okt. 5. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
hát inkább húzzanak meg, ha nem megy.... ígyis elég sok a baleset
2010. okt. 5. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Ja, nem akkor, ha nem menne, persze, hogy megbuktatnak, de több ismerősöm azt mondta, őket ilyen kis semmiségekért meghúzták, mert kell az iskolának, meg az oktatónak a pénz.
2010. okt. 5. 17:44
 7/16 anonim ***** válasza:
68%

Aha, persze, mert mindegyik szerencsétlen fakezű meg van róla győződve, hogy ő bizony jól vezet, csak az a szemét vizsgabiztos....


Szóval, az az igazság, hogy ok nélkül nem tudnak megbuktatni, nincs mire hivatkozni...

2010. okt. 5. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
-.-"
2010. okt. 6. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim válasza:
Engem megbuktattak!2* is.Először 2,5órát vezettem mire belém tudott kötni a vizsgabiztos.Másodjára 2óra után tudtam hogy meg akar buktatni és meg is buktatott.Elsőre azért buktatott meg mert a járdán a zebra előtt állt két nő és beszélgettek.Mindenki látta hogy nem akarnak átmenni az úton és nem álltam meg a vonalnál.
2010. okt. 6. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

Nekem tegnap volt a forgalmi vizsgám, és nem kellett fizetnem. Egyik vizsgámnál sem, és előre átmentem mindenből. Vizsgabiztostól is függ szerintem, de az enyém nagyon rendes volt, nem kötekedett, és még meg is dicsért, hogy milyen szépen vezetek :) 1 hibavonalam lett...:P

De szerintem tök gáz fizetni.. oké, értem én, hogy máshogy meghúznak néhány helyen, de én meg is mondtam az oktatómnak már az elején, hogy nem vagyok hajlandó. Én azért szeretném megkapni a jogosítványomat, mert megdolgoztam érte, nem azért, mert lefizetem a vizsgabiztost. Még akkor sem, ha a végén rosszabbul jöttem volna ki, mint lefizetéssel. Na mindegy, nálam ezek elvi dolgok:P

19/L

2010. okt. 6. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!