Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » B. Kategóriás jogosítványnál...

B. Kategóriás jogosítványnál 18 év alatt lehet vezetni egyedül? És a friss jogosítványosoknak ki kell tennie a T betűt a kocsira?

Figyelt kérdés
2011. szept. 22. 14:57
 1/7 anonim ***** válasza:

Igen, lehet.


Nem kell kitenni semmit; miért kéne? A "T" betű az oktatók kocsiján szokott lenni.

2011. szept. 22. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Arra a T -betűs matricára gondoltam.
2011. szept. 22. 15:03
 3/7 anonim ***** válasza:
Lehet vezetni egyedül, a 18 éves korhatár ahhoz kell, hogy külföldön is vezethess. A "T" jelzés arra jó, hogy a többi autós lássa, hogy kezdő vezető van előtte, de nem kötelező kitenni, sőt egyre inkább eltűnőben van.
2011. szept. 22. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ne tedd ki mert halálra fognak szivatni.
2011. szept. 22. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Erre még nem gondoltam, hogy előnyös, ha kiteszik. Mármint végül is teljesen mindegy. Az oktatóm is mondta, hogy most tök mindegy, hogy ott a tanulóautó tetején a jelzés, mert attól még ugyanúgy idegesek lesznek, ha balf.aszul közlekedek, viszont ha látják, hogy megy a dolog simán, nem fognak másként kezelni, márpedig ha valaki megkapta a jogosítványt, akkor már tud vezetni, persze, lehet, hogy néha valamit nem csinál tökéletesen, de nem kifogásokat kel keresni, hanem gyakorolni, hogy minél hamarabb belejöjjünk a dologba. Ráadásul lehet, hogy amúgy fel sem tűnne valakinek, hogy bénázik, viszont úgy, hogy meg is van jelölve, sokkal hamarabb.
2011. szept. 22. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Tedd ki a T-t nekem is kint van. Aki emiatt köcsögöl, az egyébként is szemétkedne, nem emiatt. Aki viszont normális, az inkább segít, nem dudál ha bénázol. Az igaz hogy kevésbé engednek be, de ha rámenős vagy és 20 éves autóval jársz mint én, akkor a biztoság miatt inkább beengednek, a millás autóban azért mégis nagyobb kár lehet... :P


A rendőrök "ellen is véd". Ha elszúrsz valamit, de kint van, jobban elnézik... Jó az, nem árt én azt mondom...

2011. szept. 22. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nyugodtan ki lehet tenni ha nem vagy biztos magadban a T t!

Aki meg ez miatt b@szakodik, meg veszélyeztet ő lesz sz@rban mert még a jogsiját is elvehetik..


Egy normális autós segít inkább mint hogy hátráltatna.. :)

2011. nov. 22. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!