Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Suzuki szakértők tanácsát...

Suzuki szakértők tanácsát kérném, 2006/07-es évjáratban Suzuki Ignis-t vagy SX4-est érdemes inkább venni?

Figyelt kérdés
Mindkettőt benzinesben csakis, Ignis: 1.3 SX4: 1.5, az SX4 igényesebb, jobb megjelenésű szerintem. S ugyanolyan megbízható is? Mint mindegyik Suzuki és japán?

2023. febr. 23. 14:33
 1/8 anonim ***** válasza:
Azt vedd amelyik jobban tetszik, nagy gond nem lesz egyikkel sem.
2023. febr. 23. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Az sx4 alapjába véve sokkal jobb megjelenésű, tágasabb és masszívabb is. Bár ez is egy szélérzékeny karosszéria viszont. 186 centivel is kényelmesen ellehet férni benne. Én tuti ezt venném.
2023. febr. 23. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ugyanaz a kettő, csak máshogy néznek ki. Vedd azt, amelyik jobban tetszik, vagy amelyikből jobb állapotút találsz.
2023. febr. 23. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

az sx4 "tágasabb" de amugy mind a kettő megbizható masina


Az ignis-hez olcsobbak az alkatrészek

2023. febr. 23. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Mindkettő volt a családban, soha nem volt baja egyiknek sem. De az SX4 lényegesen modernebb, biztonságosabb.
2023. febr. 23. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Az Ignis nagyon fapados, vezetni is. SX4 lényegesen komfortosabb. Abban talán már az Ignisek gyártó által tagadott szériahibáját, a harmatgyenge váltó csapágysort is kiküszöbölték.
2023. febr. 24. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Értem, köszönettel. Nekem is az SX4-es tetszik jobban.
2023. febr. 24. 13:48
 8/8 anonim ***** válasza:
+1 az SX4-re.
2023. febr. 24. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!