Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » JAGUAR S-Type 3.0 V6 vélemények?

JAGUAR S-Type 3.0 V6 vélemények?

Figyelt kérdés

Miért kerülnek ezek ennyire olcsóba? Annyira szép autók, nekem komolyan ez az álmom. Városban is 10 l körül fogyaszt, országúton 6-7l. Ugyanennyit eszik egy G Astra is 1.4-es motorral és mégis azok kerülnek többe arányában.

Miért?


2023. febr. 24. 09:06
 1/5 anonim ***** válasza:
40%
Városba 12-13, országút 15-16 l.
2023. febr. 24. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
78%
A katalógus szerinti fogyasztást szorozd meg 1.5-tel, a szervizköltséget 2-3-mal a G astrához képest.
2023. febr. 24. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
dede, űtem már ilyenbe. Aszonta a tulaj, hogy 10 liter akkor, ha nagy dugó van, országúton 100-al eszi a 6-7 litert, 8 at 170 nél.
2023. febr. 24. 11:25
 4/5 anonim ***** válasza:
71%

Na ezt még te sem hiszed el,olyan nem létezik hogy egy ekkora bálna ilyen motorral ennyit fogyasszon,szerintem még mai autók ilyen villanymotorral olyan turbóval sem tudnak ilyet.

Azért ilyen olcsó mert rohadt drága fenntartani,nem megbízhatóságról híres,alkatrész és szervíz aranyárban van.De egy jó állapotú nem olcsó ebből se,csak a lelakott legalja szrt kapod G Astra áron.

2023. febr. 24. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
A fogalmazásból ítélve nem kell komolyan vennünk, csak unatkozik, meg amúgy is, ha még normálisan is fogalmazott volna, akkor is max annyit elhetett volna írni rá, hogy egy autó fenntartási költségei nem merülnek ki a fogyasztásban.
2023. febr. 24. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!