Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ilyen nyugodtan vezettek ti is?

Ilyen nyugodtan vezettek ti is?

Figyelt kérdés
[link]

#nyugodt vezetés
2023. febr. 27. 10:51
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Nekem autó függő.

Az öreg mercimmel igen mert minden méter élvezet vele.

Egy modern autóval már más.... Ott sem idegeskedek de nem is tudok úgy ellazulni mint egy öreg vasban.

2023. febr. 27. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
51%

Nem, mert én nem kamerázom magam, hogy megmutassam az internetnek hogy mekkora király laza csávó vagyok.


Cinizmusnak hívnám, nem nyugodtságnak.

2023. febr. 27. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Tudjuk-tudjuk.
2023. febr. 27. 11:11
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Én nem, én szeretek dinamikusan menni, gyorsan elindulni, kicsit pörgetni a motort.
2023. febr. 27. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Valamelyik autó azt kívánja, hogy pörgessék a motort, azzal jobb is úgy közlekedni. Ezek a régebbi V8-ak olyanok, mint a Harleyk, elpöfékel velük az ember.
2023. febr. 27. 11:20
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Ez tény. Én a sor 6-os autómat szeretem pörgetni, annyira jó hangja van. PErsze ha egyenletes sebességgel megyek nem hagyom feleslegesen hogy pörögjön, de indulásokkor, gyorsításokkor nem váltok fel korán.
2023. febr. 27. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Igy kifordulva biztosn nem vezetne egy mai autót, egyszerűen ezeknek már ne olyan az ülése ;)

Aránylag én se szoktam rohanni, igyekszem azért dinamikusan vezetni, nem feltartani városban a forgalmat, nem úgy mint azok akiknek 1km kell, hogy felgyorsuljanak 50-re. De pl 4 sávos, 110-es útszakaszon, többnyire kényelmes 90-es tempóban közlekedem, miközben én is hallgatom a zenét.

2023. febr. 27. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Ilyesmi autóban az ember így akar vezetni. Mindene olyan laza, nagy, hajószerű, ringatózik benne az ember, és rendesen dolgozni kell ha gyorsan akarsz menni egy ilyennel. Egy modern autó feszes és fürge, főleg ha modern automata akkor még azzal sem kell szórakoznod, könnyű vele gyorsan menni és illik is a legtöbbnek a karakteréhez.
2023. febr. 27. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 NTBS ***** válasza:
Én nem, mert nincs jogdíj.
2023. febr. 27. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

8: lehet ezzel azért gyorsan is menni, csak egyszerűen nem illik a karakteréhez, na meg ki az a barom aki egy méregdrága mustangot tapossa...


"Rendesen dolgozni kell ha gyorsan akarsz menni vele"

Ezt nem értem.... ez automata, nem pedig szinkron nélküli manuális :D

2023. febr. 27. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!