Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Manualis ablakemelo szerkezet...

Manualis ablakemelo szerkezet helyett elektromos ? Bonyolult ?

Figyelt kérdés
Jelen autoba tekeros ablak van , ha megveszem hozza pl bontoba a gyari elektromos ablak szerkezetet motorral akkor, ha jol gondolom kiszedem a kezit, berakom az elektromos szerkezetet motorral, bekotom, és működni fog ? Vagy lehet nem megy bele az elektromos a kezihez ? Tudom vannak ezek az univerzalisak, de az szerintem gagyi+ gyenge :/
2023. febr. 28. 15:44
 1/5 anonim ***** válasza:

"bekotom, és működni fog ? "


Nem fog, mivel eketromosan is be kellene vezetékezni, mert a gyár nem tesz az ajtóba feleslegesen kábelkorbácsot az ablakemelőnek. Ezen felül meg bontóból be kell szerezned új ajtókárpitokat is.

2023. febr. 28. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha nem valami őskövület kocsi akkor fel is kell programozni nem elég bekötni.
2023. febr. 28. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 D. Brasco ***** válasza:
71%
A "bekötés" a legegyszerűbb esetben sem annyi lesz hogy 2 rossz vezetéket összesodorsz azt zöld-sárgával körbe tekered, és jó napot kivanok.....ugyhogy en a helyedben tekergetném tovbb kézzel,vagy ha ennyire kell az elektromos add el a kostanit azt vegyél egy full felszerelrtet
2023. febr. 28. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Bocsanat, de fent akadtunk a bekotes reszenel ami nem lenyeg, a szerkezet csere volt a lenyeg, de arra nem kaptam valaszt … eladas nem opcio mert ez egy masodik auto ha a nagy szervizbe van mint most is jelenleg 😭😂 50 ezer kmes Polorol van szo 1. Tulajos valos km sose talalok meg 1 ilyet ugy hogy ezt kell felpimpelni 😅
2023. márc. 1. 01:12
 5/5 anonim ***** válasza:
Fogalmam sincs a VW-ről, de Fordoknál ez simán működőképes szokott lenni. Tempomatot is úgy szereltem utólag a kocsiba, hogy vettem egy kormánykereket, amin volt tempomat is...
2023. márc. 5. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!