Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » VW golf 4 iso csatlakozó /...

VW golf 4 iso csatlakozó / autórádió iso csatlakozó nem passzol. A rádió nem tudom milyen autógyár szabványát követi, megirna valaki?

Figyelt kérdés

Lásd mellékelt képen.


[link]



#Vw golf 4 radio #Iso csatlakozo
2023. febr. 28. 20:14
 1/5 anonim ***** válasza:
Talán ha leírnád a rádió típusát, akkor utána tudnánk, nézni. De szemre ez ISO aljaz. A kocsidban lévő csati biztos gyári? Nincs átforrasztva? Mert nekem az 1-as Octaviámban (ami szintén Golf 4 alap)nem volt gond a csatlakozókkal, pedig 2 rádiót is cseréltem már benne.
2023. febr. 28. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Íme a csodálatos berendezés


[link]

2023. márc. 1. 04:53
 3/5 A kérdező kommentje:
Ugy erzekelem hogy a csodalatos made in dzsunka fejegysegen a 12 V vezetek csatlakozoja van nem a "megszokott" helyen. De az auto gyari csatlakozojat nem fogom szetbarmolni e miatt. Azert kerdeztem mifele autohoz passzol hogy vegyek hozza egy iso atalakitot, vagy megmondom a komanak higy kuldje vissza ezt a berendezest.
2023. márc. 1. 06:49
 4/5 anonim ***** válasza:
Alakja alpján pedig ez ISO. De mos mi nem jó? Be se tudod dugni, vagy csak a csatlakozókiosztás nem jó? Ez utóbbi miatt nem muszály szétbarmolni a kocsi csatlakozóját, mert a tüskéket át lehet rakni roncsolásmentesen, itt amúgy is szok lenni néha kavarc, mert a gyártók eltérően kezelik a kapcsolt és a direkt pozitívot, és gyakrak fel kell ezeket cserélni ha a fejegység nem tartja meg a memóriáját. Sőt nekem pl a világítás vezetékét ki is kellett ebből a csatiból kötni, mert villogott a fejegység ha felkapcsoltam a világítást.
2023. márc. 1. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Nem kap aramot, elotte is valami kinai csodaradio volt benne, de annak a kabelezese egyezett a gyarival. Tudom h ki lehet a tusket szedni gemkapoccsal ki is szoktam ha fel kell caetelni a kapcsoltat de most azt sem segitett.

En meg tovabb nem bajlodok vele, vegyen normalis radiot autohifisnel

2023. márc. 1. 11:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!