Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Egy szelepfedél cserének most...

Egy szelepfedél cserének most vidéken mennyi lenne a reális ár szerelőnél?

Figyelt kérdés

Nem mondanék árat hogy mennyit kértek tőlem, szóval érdekelne hogy mennyibe megy NAGYJÁBÓL, mennyi a reális egy szelepfedél cserére.


2007 Opel Astra H 1.6 105 LE XEP.



2023. márc. 1. 05:31
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
47%
Az utángyártott szelepfedél kb.40.000Ft+a munkadíj max.20.000Ft
2023. márc. 1. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
28%
Szelepfedél 100+ ezer, tömítés 5-10 ezer, 1 munkaóra 10-20 ezer.
2023. márc. 1. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
51%
150ezer
2023. márc. 1. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
0%
2023. márc. 1. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
26%

Febi szelepfedél kb.46.000Ft,ha jól láttam.Ez már egy majdnem gyári minőség.

70.000Ft-ból ki kell,hogy jöjjön jóminőségű utángyártott alkatrészekkel.

Gyári alkatrésszel is kb.120000Ft,mert 100.000Környékén lehet a gyári szelepfedél.

Nekem az opel corsa opc 1.6 turbóhoz volt 60.000Ft az egész művelet,Febi szelepfedéllel.

2023. márc. 1. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
41%
#5 Na mondjuk itt előjön az, hogy ki szereltet normális szervizben és ki a "haverral". Unixban a legolcsóbb szar A.Z. szelepfedél 100 ezer. Ennél olcsóbb, főleg ANNYIVAL olcsóbb, csak akkor lesz, ha szirszar oldalakról rendel az ember kétes eredetű (jó eséllyel másolat) alkatrészt és a "haver" szereli be.
2023. márc. 1. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
0%
Én normális ,hivatalos szervízben szereltetem az autót és a szir-szar oldalak is garanciát adnak az általuk forgalmazott alkatrészekre.Azért ,mert te nem nézel körül ,mi hol olcsóbb és a szervized is rendszeresen lehúz,az legyen a te bajod.
2023. márc. 1. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
36%

Az is nagyon jól látszik, hogy ki az aki a fotelban ülve google keresés alapján, nulla ismerettel okoskodik.

A XER és XEP szelepfedelek ugyanis nem csereszabatosak! Hiába H Astra és 1.6 mind a kettő! Gondolom a delikvens csak ennyit írt be a keresőbe...

150.000 Ft teljesen reális ár gyári alkatrésszel, tömítéssel, számlás munkadíjjal.

2023. márc. 1. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
0%

#7 Persze... Normális szerviz nem szerel hozott alkatrészből, illetve nem vásárol innen-onnan mindenféle "mezei" alkatrészboltból, amivel nincs szerződése és nem kedvezménnyel kapja az alkatrészeket. Mindig előfordulhatnak selejtes alkatrészek, vagy az autodoc-szintű oldalak esetében hamisítványok, a törvény pedig kötelezi a szervizet a jótállásra. Ha te veszed, vagy ők egy nem szerződött oldalról, aztán nem jó, akkor ők kötelezve vannak a kártérítésre. Hiába ad rá a bolt garanciát, mivel te vetted a cuccot, te kapod vissza az árát/cseredarabot, de a szerviz meg közben ingyen dolgozik, mert a cserére nem számolhatnak fel munkadíjat. Ha ők veszik szerződött partnertől, pl. Unix, nyilván akkor is ingyen dolgoznak, viszont mivel kedvezménnyel veszik, ezért a haszonkulcsuk állja ezt és veszteségesek akkor sem lesznek, hanem legrosszabb esetben is nullások.


Ne akard megmagyarázni, mert én pont egy normális szervizben dolgozom, tudom nagyon jól hogy működik, jobban mint te. Mellesleg ezáltal a hülyeséged második fele is érdektelen. :)

2023. márc. 1. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
0%
20-30 ezer forintból megvan kompletten.
2023. márc. 1. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!